Вихованці СДЮСШОР «Крижинка» завоювали золоту і срібну медалі на міжнародних змаганнях, які відбулися наприкінці жовтня в Європі.

«ЗОЛОТИЙ» ВАДИМ

16-річний Вадим НОВІКОВ (тренер – Ірина КЛАНЦАТ) завоював першу медаль цього сезону – «золото» у змаганнях юніорів на «Tirnavia Ice Cup» в словацькій Трнаві (28-30 жовтня), набравши 173,22 бали за сумою короткою і довільної програм. Одеський фігурист показав в цих програмах кращі результати серед усіх учасників: 59,99 і 113,23 бали відповідно. Перевага над срібним призером Марко Піларом зі Словаччини склала 18,02 бали. Також у змаганнях взяли участь спортсмени із Литви, Німеччини, Австрії і Чехії.

«СРІБНА» АНАСТАСІЯ

14-річна Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО (тренер – Ірина КЛАНЦАТ) стала срібною призеркою міжнародного турніру «Crystal Skate», який проходив в Бухаресті з 26 по 30 жовтня. Вона набрала 124,17 бали, поступившись лише 1,18 бали британці Арабелі Сір-Воткінс, та випередивши майже на 1 бал місцеву спортсменку Тару-Марію Єнчу. В короткій програмі одеситка посіла друге місце (45,65), в довільній – третє (78,52).

Всього у змаганнях взяли участь спортсменки із 8-ми країн:України, Великої Британії і Румунії, фігуристки із Фінляндії, Італії, Ізраїлю, Франції і Болгарії.

Vasilchenko2

Дві одеські спортсменки увійшли в топ-5 у категорії «Basic Novice» - Злата КОРОЛЬЧУК (4-е місце) і Софія КОРОЛЬЧУК (5-е), а ще одна вихованка «Крижинки» Єва ШЕПЕЛЄВА стала 6-ю в «Intermediate Novice».

Обидва змагання входять в календар Міжнародного союзу ковзанярів.

КОМЕНТАР ТРЕНЕРА

Ірина КЛАНЦАТ, тренерка СДЮСШОР «Крижинка»:

- Вадим впорався з поставленою задачею. В довільній програмі стрибнув каскад «3+3» (потрійний лутц і потрійний тулуп). Також ще один каскад зробив. В цілому, відкатав програму чисто.

Анастасії в своїй новій програмі не вдалося зробити каскад. В довільній програмі, яку ми не міняли, зробила ряд помилок, і сама це знає. У неї доволі складна програма: увесь набір потрійних стрибків, зокрема у другій половині потрійний лутц.

В цілому, мої підопічні поступово набирають форму, але не завжди справляються з прокатами і з хвилюванням. Але завжди треба перемагати себе і рухатися далі.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live