Каратистка із Чорноморська дворазова чемпіонка Європи Аніта СЕРЬОГІНА, яка візьме участь в турнірі серії Прем’єр-Ліги в Токіо (12-14 жовтня), незадовго до від’їзду поділилася своїми враженнями від сезону та планами на майбутнє.

- Аніто, ви не дуже вдало виступили на перших турнірах сезону – в Берлині та Сантьяго. З чим ви це пов’язуєте?

- Упродовж всієї кар’єри вересень-жовтень у мене завжди важко йде в плані результатів, все ж таки перші змагання після довгої перерви. В будь-якому разі, кожний програш – це крок до перемоги. Є над чим працювати, є до чого прагнути. У мене є велика ціль! Бачу ціль – не бачу перешкод.

- Чи можна сказати, що рівень готовності на даному етапі не дає можливості показати високий результат?

- Не можу так сказати. Але думаю, що в Токіо все буде набагато краще.

World bronze 2016 3

- Над чим працюєте в період підготовки до змагань в Японії?

- Додали фізичної підготовки зранку, а вечірні тренування вже у великій мірі будуть присвячені практиці куміте, адже змагальний сезон набирає оберти. Після Токіо у Львові буде двотижневий збір вже безпосередньо перед чемпіонатом світу.

- Чемпіонат світу напевно найголовніший старт в сезоні, чи не так?

- Так, чемпіонат світу вища ступень перед Олімпіадою. У мене була «бронза» в 2016-му році. Але, звісно, хочеться завоювати золоту медаль.

- Стартова частина сезону не дуже засмутила, не позначилася на олімпійському настрої?

- Так, трохи засмутила, адже зараз кожний турнір важливий в боротьбі за олімпійську ліцензію. Але я одержима олімпійською мрією – мрією про Токіо-2020. І хочеться не просто туди потрапити, а й стати переможницею Олімпіади.

 

Прес-служба НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live