Офіційний сайт Федерації тенісу України повідомив, що третя ракетка України (47-а в світі) одеситка Даяна ЯСТРЕМСЬКА все ж таки зіграє в матчах Першої групи Євро-Африканської зони Кубкy Федерації.

Як повідомив сайт ФТУ, у вівторок представники ФТУ та батько української тенісистки Даяни Ястремської Олександр провели додаткові перемовини щодо участі спортсменки в матчах Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації, наслідком чого стало досягнення домовленості про участь Даяни в складі національної збірної.

«Будь-які непорозуміння усунуті. ЯСТРЕМСЬКА висловила щире бажання взяти участь в матчі та докласти всіх зусиль аби національна команда здобула перемогу в Зеленій Гурі», - йдеться в повідомленні сайту.

Таким чином збірна України в Польщі буде представлена: Лесею Цуренко, Даяною ЯСТРЕМСЬКОЮ, Катериною Козловою, Мартою Костюк і Надією Кіченок.

В Зеленій Гурі 6-9 лютого українки зіграють зі збірними Естонії, Болгарії та Швеції

Напередодні Федерація тенісу України повідомила, що вихованки одеського тенісу Еліна СВІТОЛІНА та Даяна ЯСТРЕМСЬКА пропустять найближчі матчі збірної України в Кубку Федерації, причиною чого стали «нові фінансові умови, що були висунуті агентом обох тенісисток Стефаном Гуровим, який є головою агентства «TOP Five Management».

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live