Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА здобула перемогу на турнірі серії «Карате 1 Прем’єр-Ліга», який проходив в Рабаті (Марокко). Це 10-а перемога спортсменки на турнірах серії «Карате 1».

ЮВІЛЕЙНА ПЕРЕМОГА

У фіналі змагань в категорії «до 55 кг» Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер - Денис МОРОЗОВ) перемогла бронзову призерку чемпіонату світу-2018 Вень Цу Юнь (Китайський Тайбей) з рахунком 5:2. Суперниця двічі виходила вперед – 1:0, 2:1, потім довгий час зберігався нічийний рахунок (2:2), а перемогу одеситці приніс коронний удар – фантастичний, за думкою журналісту сайту wkf.net, «ура-маваші» – за 9 секунд до закінчення бою. Це шоста перемога Анжеліки на турнірах Прем’єр-ліги. Нагадаємо, що всі міжнарожні турніри йдуть в залік олімпійського рейтингу, де Анжеліка зараз на 5-му місці (станом на 1 квітня).

042119 k1rabat 02

Крім того, одеситка взяла реванш у суперниці за поразку у фіналі турніру Прем’єр-Ліги в Дубаї у лютому.

Упродовж змагань Анжеліка перемогла Валентину Золотарьову з Канади (8:0), англійську спортсменку Карлу Буркітт (10:0), японку Сару Ямаду (6:3) та іранку Триват Хаксар (6:3).

Відзначимо чудову серію одеської каратистки на турнірах серії «Карате 1». Розпочинаючи з грудня (серія А, Шанхай) Анжеліка на п’яти турнірах поспіль підіймалася на п’єдестал, причому тричі на вищу сходинку.

Lika Rabat

КОМЕНТАР

Анжеліка ТЕРЛЮГА, переможниця турніру серії «Карате 1 Прем’єр-Ліга» в Рабаті:

- Дуже приємно взяти в Рабаті золоту медаль. Цього року я віддам все, щоб виграти якомога більше турнірів, тому що минулого року я втратила титул Гранд-віннера (переможця в загальному заліку Прем’єр-Ліги. – прес-служба), і я дуже хочу взяти цю нагороду. Я була дуже засмучена після чемпіонаті світу, але зараз я повернулася. Я знову хочу бути Гран-віннером, і хочу зайняти перше місце в олімпійському заліку(wkf.net)

НАШІ В РАБАТІ

Також в куміте виступали ще дві спортсменки Одеської області. В категорії «до 61 кг» Аніта СЕРЬОГНА з Чорноморська (тренер - Олександр ТОНКОШКУР) зупинилася на стадії чвертьфіналу поступившись француженці Лорі Сівер (0:0 – за рішенням суддів). На попередніх стадіях вона перемогла Хунаші Кабальєро з Мексики та англійку Наталі Вільямс – з однаковим рахунком 2:0. Одеситка Анастасія СТЕПАШКО (тренер - Ігор НЕГАТУРОВ) в категорії «+68 кг» перемогла турчанку Арас Йілдиз (2:0), але програла іспанці Марії Торрес (1:1 – за рішенням суддів).

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live