Спортсменка із Чорноморська Аніта СЕРЬОГІНА стала срібною призеркою чемпіонату Європи, який триває в хорватському місті Порек. Вона завоювала нагороду у змаганнях в категорії «до 61 кг».

«СРІБНА» АНІТА

Каратистка із Чорноморська Аніта СЕРЬОГІНА (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) у фінальному поєдинку поступилася господарці змагань Йовані Прекович з рахунком 0:2. Аніта пропустила удар на першій хвилині і, програючи 0:1, спробувала відігратися, але в кінцівці пропустила ще один удар, який також був оцінений в один бал.

Нагадаємо, що шляху до фіналу одна з найтитулованіших спортсменок Одеської області в пострадянський період взяла верх німкенею Анною Міггу (3:2), гречанкою Марією Столі (2:0), Фарідою Абієвою із Азербайджану (5:1) та Лейлою Ертал із Франції (3:0).

Нагадаємо, що Аніта є кандидаткою на участь в Олімпійських іграх-2020. Для того, щоб потрапити в Токіо, їй необхідно потрапити в трійку кращих на відбірковому турнірі в Парижі (11-13 червня).

Anita Euro 2021 03

Anita Euro 2021 02

ЄВРОПЕЙСЬКА ІСТОРІЯ АНІТИ

Ця срібна медаль стала для Аніти СЕРЬОГІНОЇ десятою, завойованою на чемпіонатах Європи. В ії активі 3 золоті (1 – в особистому куміте, 2 – в командному), 3 срібні (всі – в особистому) і 4 бронзові медалі (3+1). Ця медаль стала відмінним подарунком до 20-річчя СК "Катана порт Чорноморськ", вихованкою якого вона є.

Першу свою європейську медаль Аніта завоювала в 2012-му році, ставши першою українкою, яка піднялась на п’єдестал чемпіонату Європи (ВКФ). Наступного року вона стала чемпіонкою Європи.

Всього Аніта завоювала 24 медалі на великих міжнародних змаганнях (10 – чемпіонат Європи, 1 – чемпіонат світу, 2 – Всесвітні і Європейські ігри, 11 – турніри Прем’єр-ліги і серії А).

За останні 10 років Аніта лише в 2020-му не підіймалася на п’єдестал великих міжнародних турнірів. Нагадаємо, що в минулому році міжнародні змагання через коронавірус були припинені в березні.