Спортсмен із Овідіополю Назар КУЛЕШОВ став бронзовим призером етапу Кубку Європи (U-18) з дзюдо, який відбувся в румунському містечку Клуж-Напока. Він піднявся на п’єдестал в категорії «до 66 кг» (на фото: 4 травня. Клуж-Напока. Назар КУЛЕШОВ зі своїм тренером Ігорем ТКАЧЕНКОМ).

ШЛЯХ НА П’ЄДЕСТАЛ

На своєму турнірному шляху Назар КУЛЕШОВ (тренер – Ігор ТКАЧЕНКО) переміг румуна Лоренцо Іспаша, Михайла Латишева із Молдови, але потім програв угорцю Даніелю Шегеді. Втім, Назар продовжив боротьбу у втішному раунді, де здолав болгарина Антоніо Янева та двох українських спортсменів – Івана Прудіуса та Ростислава Бережного. В цій категорії змагалися 58 спортсменів, а всього в турнірі - 563 дзюдоїсти з 28-ми країн.

Це перша нагорода Назара на змаганнях такого рівня.

Kuleshov Kluzh01 1

4 травня. Клуж-Напока. Овідіопольський дзюдоїст Назар КУЛЕШОВ (другий справа) – бронзовий призер етапу Кубку Європи (U-18). Фото eju.net

Kuleshov Kluzh01 2

НАШІ В РУМУНІЇ

На підступах до п’єдесталу зупинилися в цій категорії ще два спортсмени з Овідіополю – Володимир БУРЛАКА, який став 5-м, і Євген ГОНЧАРКО, котрий фінішував на 9-й позиції.

В категорії «до 55 кг» - одесити Георгій КУРКОІД та Мурад ХАЛІДОВ вибули з боротьби в другому раунді змагань, a Вусал ІСМАІЛОВ - в першому

У загальнокомандному заліку на етапі Кубку Європи (U-18) збірна України на другому місці, а серед юнаків – на першому.

Як ми повідомляли, 14-річний Мурад ХАЛІДОВ став бронзовим призером етапу Кубку Європи (U-18), який відбувся в Загребі 9-10 березня.