Вихованець «Elite tennis club» міста Чорноморська Олександр ПОНОМАР став переможцем турніру «Les Petits As» у французькому Тарбі. Це його найбільший титул в кар'єрі.

НАЙБІЛЬШИЙ УСПІХ

У фіналі турніру «Les Petits As» серії «Tennis Europe U14 - Super Category» Олександр ПОНОМАР (тренер – Денис ПУМЕ), який був посіяний під 3-м номером, взяв верх над Янісом Зімменом (Швейцарія) – 6:4, 6:1

Для перемоги в фіналі 14-річному українському тенісисту знадобилося трохи більше години. По ходу зустрічі він виграв п'ять геймів на подачі суперника і упустив тільки одну свою подачу.

Цей одиночний титул став для нашого тенісиста другим на турнірах «Tennis Europe U14»: в минулому році Олександр став чемпіоном турніру третьої категорії в Баку. Також в попередньому сезоні українець провів два фінали на турнірах другої категорії в Мінську і третьої категорії в Ірпені.

Ponomar Tarb 01

Ponomar Tarb 03

Олександр ПОНОМАР - третій представник України, який дійшов до фіналу одиночного розряду на Les Petits As. У 2016 році одиночний і парний титули виграла Марта Костюк, а в 2017 році фіналісткою турніру стала Дар'я Лопатецька.

В різні роки переможцями цього турніру становилися такі «зірки» світового тенісу Рафаель Надаль, Майкл Чанг та Мартіна Хінгіс, а Роджер Федерер та Новак Джокович навіть до фіналу в Тарбі не доходили.

ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ

На шляху до перемогу Олександр був сильнішим за австралійця Чарлі Кемуса (6:2, 6:1), Фабі Біда з Лівану (3:6, 6:4, 6:4), Гура Трахтенберга з Ізраїлю - 6:1, 5:7, 6:1, італійця Федеріко Чину (6:0, 6:2), першого номера посіву Атакана Карахана з Туреччини - 7:6 (7:2), 7:5.