Одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА стала переможницею турніру Прем’єр-Ліги, який проходив в Москві. Одеситка виграла п’ять поєдинків із загальним рахунком 22:0 (!) і завоювала свою 10-ту медаль на великих міжнародних турнірах цього року (6 золотих, 3 срібні та 1 бронзова).

ШЛЯХ ДО ВЕРШИНИ

У фіналі змагань в категорії «до 55 кг» Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер - Денис МОРОЗОВ) розгромила японку Сару Ямаду з рахунком 6:0. На 15-й секунді бою лідерка світового рейтингу нанесла удар рукою, який приніс їй один бал. Наприкінці другою хвилини - ще один удар рукою, а в останні секунди бою просто розтрощила захисні порядки суперниці – удар ногою (маваші) зняв всі питання в цьому поєдинку. Анжеліка ТЕРЛЮГА на всіх парах мчиться до Токіо-2020 – вона є лідером олімпійського рейтингу у своїй категорії. Це ії п’ята перемога з шести можливих на турнірах Прем’єр-Ліги в цьому році (Париж, Рабат, Шанхай, Токіо, Москва), і ще на одному вона стала срібною призеркою (Дубай).

На шляху у фінал Анжеліка перемогла шведку Лорен Зореі (4:0), потім швейцарку Майю Шарер (8:0) та японку Шіорі Накамуру (3:0) і, нарешті, в півфіналі – іранку Тарават Хаксар (1:0).

Terliuga win Moscow 2

Terliuga win Moscow

СЕРЬОГІНА, СТЕПАШКО

В Москві виступали ще дві представниці Одеської області. В категорії «до 61 кг» Аніта СЕРЬОГІНА (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) перемогла бельгійку Неле Де Вос з рахунком 4:0, іранку Шіму Алісааді (3:0), але програла француженці Гвендолін Філіп – 2:6.

Одеситка Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) - в категорії «+68 кг» виграла у сербки Адріани Віковац (5:1), у Омари Моліни з Венесуели (4:0) та поступилася бельгійці Офелії Мулоло (1:3).