Юні одеські гімнасти завоювали 8 медалей на відкритiй першості Брестської області (Білорусь), якa відбулася в обласному центрі цього регіону.

Одеські спортсмени, які представляли ГК «Тріумф» (тренер – Андрій МІГА) завоювали 3 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі.

Переможцями в багатоборстві стали Микола СОВА (2-й юнацький розряд), Артем КИРИЛЕНКО (1-й юнацький) та Ілля БАЛАБАН (3-й розряд). Срібними медалі завоювали Олексій МАРТИНЕНКО (1-й юнацький), Ілля ПОДГУР (3-й), бронзові - Максим РИМАРОВИЧ (1-й юнацький), Євген АВРАМОГЛО (3-й розряд) та Олександр БАРОН (2-й розряд).

Ще один одеський спортсмен Максим МЕЛЬНИК (2011-го р.н.), що вперше виступав за 3-м спортивним розрядом, захистив в Бресті свій розряд, показавши високий результат - 51,3 бали. До першої нагороди йому не вистачило лише 0,6 бали, при цьому Максим був молодше інших учасників на три роки.

Серед гімнастів, що виступали по 1-му юнацькому розряду, свої розряди також захистили на цьому чемпіонаті Артем КИРИЛЕНКО та Максим РИМАРОВИЧ.

«Вікова градація білоруських спортсменів 2-го спортивного розряду в межах 2006-2007 р.н., і наші юнаки (Олександр Барон і Андрій Євсеєнко (обидва - 2009 р.н.) поступаються білорусам за віком, але аж ніяк не за рівнем спортивної майстерності», - відзначив Андрій МІГА.

Brest od 01

Brest od 03

Brest od 05

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live