Представники Одеської області Євген ГОНЧАРКО, Назар КУЛЄШОВ та Данило КУЛІНІЧ завоювали бронзові медалі етапу Кубку Європи (U-18) з дзюдо, який відбувся в угорському Дьорі (на фото: Назар КУЛЄШОВ та Євген ГОНЧАРКО на 3-й сходинці п'єдесталу)

УГОРСЬКА «БРОНЗА»

В категорії одесит Данило КУЛІНІЧ став медалістом в категорії «до 55 кг», взявши верх над румуном Андреєм Ангелом. На турнірному шляху він переміг румуна Роберта Міхая, болгарина Іван Сімеонова, Саміра Пірієва із Азербайджану, італійця Флавіо Петруцеллі, а в півфіналі поступився майбутньому переможцю – поляку Ксавері Ігнасяку.

Овідіопольці Євген ГОНЧАРКО та Назар КУЛЄШОВ (у обох тренер Ігор ТКАЧЕНКО) в категорії «до 66 кг» вдвох піднялися на третю сходинку п’єдесталу, здолавши в поєдинках за «бронзу» німця Леві Маркта та угорця Арона Шабо відповідно.

Упродовж турніру Євген взяв верх над Михаелем Крігером з Німеччини, угорцем Боттоном Роттенстайном, кіпріотом Георгіосом Баларджішвілі та, в поєдинку за вихід у півфінал, над своїм земляком Назаром КУЛЄШОВИМ. Втім, у півфіналі він програв угорцю Даніелю Шегеді. Назар переміг Вінце Береша, чеха Марцела Мравеца, а після поразки від ГОНЧАРКА, у втішному раунді, був сильнішим за грека Мікіса Тонтінідіса.

УСПІХИ 2019-го

Як ми повідомляли, в цьому році Євген ГОНЧАРКО став переможцем Всесвітніх іграх з єдиноборств «Combat Games-2019», а Назар КУЛЕШОВ – бронзовим призером етапу Кубку Європи (U-18), який відбувся в румунському містечку Клуж-Напока.

dyor 1

16 листопада. Дьор. Бронзові призери етап Кубку Європи - Назар КУЛЄШОВ та Євген ГОНЧАРКО зі своїм тренером Ігорем ТКАЧЕНКОМ та переможцем турніру - Даніелем Шегеді з Угорщини.