Вихованки одеської СДЮШОР «Крижинка» 15-річна Ніколь НАЙДА (на фото) стала срібним, а 11-річна Дар’ї КУРКУДИМ бронзовим призером міжнародного турніру з фігурного катання «Bosphorus Cup 2019», який відбувся у Стамбулі.

Nayda 02«СРІБНА» НІКОЛЬ

Вагому заявку на нагороду у змаганнях юніорів Ніколь зробила уже в короткій програмі, де вона посіла друге місце після росіянки Софії Баранової.

«Високу позицію фігуристка зберегла і в довільній програмі, хоча відкатати її на 100 відсотків завадило надмірне хвилювання», - відзначає сайт Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Ніколь «підвів» каскад подвійний фліп+подвійний ріттбергер, під час виконання якого вона впала. Водночас в інших елементах вона була на висоті і отримала за свій виступ 77,63 бала. Підсумкова сума за дві програми склала 122,07. Перемогу в змаганнях юніорок здобула Софія Баранова - 142.80.

«БРОНЗОВА» ДАР’Я

А відкрила рахунок медалям українських фігуристів 11-річна Дар’я КУРКУДИМ. В категорії Advanced Novice вона здобула бронзову нагороду, набравши підсумкові 83,83 бала. Після короткої програми юна фігуристка посідала 7-е місце, але в довільній боролася до кінця і стала третьою з результатом 56.01.

«У Дар’ї цікава і складна для її віку довільна програма, з якою вона чудово впоралася, отримавши від суддів плюсові оцінки на всіх елементах», - розповідає зазначений вище Інтернет-ресурс. Виграла турнір у цій віковій категорії Луція Яцкова зі Словаччини - 109.94.

Тренер Ніколь НАЙДИ - Наталя МАЛКУШ є мамою Дар’їКУРКУДИМ, а тренує юну талановиту спортсменку її батько – Віталій КУРКУДИМ.

Kurkudym 02

Kurkudym 07

Kurkudym 04

Tur FS 03

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live