Вихованка одеської СДЮШОР «Крижинка» 9-річна Олена ХОРСУНЕНКО стала переможницею відкритих міжнародних змагань «61st Grand Prix of Bratislava» в категорії «Juvenile girls10». Турнір проходив 13-15 грудня.

ОДЕСЬКІ ЗДОБУТКИ В ЄВРОПІ

В довільній програмі Олена ХОРСУНЕНКО (тренер – Світлана КАТАШИНСЬКА) набрала 41,91 бала, на 1,06 більше, ніж у найближчої конкурентки – Люції Чермакової зі Словаччини. Взагалі, у своїй категорії одеситка випередила 27 спортсменок із 6-ти країн.

Це вже друга медаль Олени на міжнародних змаганнях в цьому сезоні. Перша – срібна – завойована на початку грудня на міжнародному турнірі в Будапешті. В Угорщині одеські фігуристи завоювали ще дві медалі: золоту – Михайло ІВАНЧЕНКО (тренер – Олена ВОРОПАЄВА), срібну - Ратмір КРАВЧЕНКО (тренер – Світлана КАТАШИНСЬКА) та Вікторія ІВАНОВА (тренер - Алла БЕКНАЗАРОВА).

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

18-20 грудня в Києві відбудеться чемпіонат України, в якому візьмуть участь найсильніші одеські одиночники – Анна ІВАНЧЕНКО та Сергій СОКОЛОВ. Нагадаємо, що на минулорічному чемпіонаті Анна стала срібною призеркою - це була перша одеська «жіноча» медаль національного чемпіонату з 1994 року, коли переможницею стала майбутня олімпійська чемпіонка Оксана БАЮЛ.