Одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА здобула перемогу на турнірі серії А в столиці Чилі Сантьяго. Це перша перемога спортсменів Одеської області в олімпійському році.

ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ

У фіналі змагань в категорії «до 55 кг» Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ) взяла верх над своєю давньою знайомою, чемпіонкою світу-2014 та Євро-2106 італійкою Сарою Кардін – з рахунком 2:0. Вікторію одеситці принесли два удари рукою. Вона вела 2:0 вже за 1.52 до завершення бою і потім впевнено захистила свою перевагу.

На шляху до чергової перемоги вона взяла верх над Карабах Езрою (Туреччина) – 2:1, Лореною Бусою (Италия) – 5:3 та Аттіа Ясмін (Єгипет) – 3:0.

Це 14-а перемога Анжеліки ТЕРЛЮГИ на великих міжнародних турнірах в особистому куміте та 5-а на турнірах «Карате 1 серія А». Крім того, в активі одеситки перемога на чемпіонаті Європи-2018 та на 8-ми турнірах «Карате 1 Прем’єр-ліга», з яких чотири в минулому році.

Станом на 1 січня 2020 року Анжеліка займає 1-е місце в олімпійському рейтингу серед спортсменок категорії «до 55 кг».

Terliuga Chilie

Lika winner Chilie 2

В БОРОТЬБІ ЗА ЛІЦЕНЗІЮ

Інші представниці Одеської області, які претендують на участь в Олімпійських іграх, виступили таким чином. В категорії «до 61 кг» Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) дійшла до 3-го раунду: здолала Джумайю Хайа (Канада) – 3:0, Лауру Паскуа (Італія) – 1:1 (за рішенням суддів), але програла китаянці Інь Сяоянь (Китай) – 1:1 (за рішенням суддів), в категорії «+68 кг» – одеситка Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) перемогла Тітту Кейнанен (Фінляндія) – 0:0 (за рішенням), але далі поступилася Софії Берульцевій (Казахстан) – 3:5.

Наступний міжнародний турнір за участю спортсменок Одеської області – етап Прем’єр-ліги в Парижі 24-26 січня.