Вихованці одеської обласної ДЮСШ стрільби завоювали 7 медалей (3 золоті, 3 срібні і 1 бронзову) на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України серед юнаків (2002 р.н. і мол.) у кульовій стрільбі (пневматична зброя), який відбувся у Львові (На фото: в першому ряду - Крістіна ОСТАПЕНКО, Марія МИХАЙЛЮК, Вероніка НИКИФОРОВА, Валерія ОСТРОВСЬКА, Іван ТКАЛЕНКО, Іван ТУРЧИН, в другому – тренер Ганна ВЄЛЄВА і Софія МИХАЙЛЮК)

ЧЕМПІОНИ

В командному турнірі у стрільбі із гвинтівки одеські спортсменки піднялися на дві перші сходинки п’єдесталу. На першому місці команда у складі 14-річних Валерії ОСТРОВСЬКОЇ (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, С), Софії МИХАЙЛЮК (тренери – Костянтин ДЗЮБА, Ганна ВЄЛЄВА) і 15-річної Крістіни ОСТАПЕНКО (тренери – Світлана СКАЧКО, Ірина ВИНОГРАДОВА), на другому – Олександрa СУПИЛЬНИК, Марія Михайлюк (у обох тренери – Ганна ВЄЛЄВА, Костянтин ДЗЮБА) і Віталіна МАРТИНЮК (тренери - Ірина ВИНОГРАДОВА, Костянтин ДЗЮБА).

Dinamo yunaki 12

Dinamo yunaki 13

Переможниці та призерки чемпіонату ФСТ «Динамо» України-2020 (зліва направо): Віталіна МАРТИНЮК, Олександр СУПИЛЬНИК, Марія МИХАЙЛЮК, Софія МИХАЙЛЮК, тренер обласної ДЮСШ Ганна ВЄЛЄВА, Крістіна Остапенко, Валерія ОСТРОВСЬКА.

Чемпіонами в особистому турнірі у стрільбі з гвинтівки стали 15-річний Іван ТКАЛЕНКО (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Світлана СКАЧКО) та Валерія ОСТРОВСЬКА. Відзначимо, що із 8-ми фіналісток аж 4 (!) представляли Одеську область, а саме обласну ДЮСШ стрільби: Крістіна ОСТАПЕНКО завоювала «срібло», Софія МИХАЙЛЮК та Олександра СУПИЛЬНИК – посіли 5-е та 6-е місця відповідно.

Dinamo yunaki 16

На вищі сходинці - спортсмен обласної ДЮСШ стрільби Іван ТКАЛЕНКО

Dinamo yunaki 17

На вищі сходинці - спортсменка обласної ДЮСШ стрільби Валерія ОСТРОВСЬКА, срібна призерка - Крістіна ОСТАПЕНКО.

ПРИЗЕРИ

У змішаній категорії срібними призерами стали Іван ТКАЛЕНКО та Валерія ОСТРОВСЬКА, поступившись у фінал команді Дніпропетровської області – 12-16.

Відзначимо успіх пістолетчиків. Свою першу медаль в кар’єрі завоював 14-річний Іван ТУРЧИН (тренер – Валентин ДОНДІКОВ), який став бронзовим призером в особистому турнірі. У змішаному турнірі його дуету з Веронікою НИКИФОРОВОЮ (тренер – Михайло ФЕДЧЕНКО), якій лише 11 (!) років, не вистачило 2-х очок для того, щоб поборотися за «бронзу». Вони посіли 5-е місце. В особистому турнірі Вероніка стала 8-ю, але само по собі потрапляння у фінал для зовсім юною спортсменки є великим досягненням.

КОМАНДА

В командній першості збірна Одеської області посіла 2-е місце, поступившись лише збірній Дніпропетровської області.

Ще раз акцентуємо на тому, що одеські спортсмени як мінімум на 2-3 роки молодші своїх суперників.

РЕКОРДИ, НОРМАТИВИ

Як повідомила заступник директору обласної ДЮСШ кульової стрільби Ганна ВЄЛЄВА, ряд спортсменів школи показали свої рекордні результати та виконали спортивні нормативи.

Так Олександра СУПИЛЬНИК виконала норматив «Майстра спорту України», Віталіна МАРТИНЮК – «кандидата в майстри спорту України», Марія МИХАЙЛЮК – 1-й розряд.

Свої рекордні результати показали: Валерія ОСТРОВСЬКА – 622,5, Крістіна ОСТАПЕНКО – 620,5, Софія МИХАЙЛЮК – 619,1.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live