Вихованці одеської обласної ДЮСШ стрільби завоювали 7 медалей (3 золоті, 3 срібні і 1 бронзову) на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України серед юнаків (2002 р.н. і мол.) у кульовій стрільбі (пневматична зброя), який відбувся у Львові (На фото: в першому ряду - Крістіна ОСТАПЕНКО, Марія МИХАЙЛЮК, Вероніка НИКИФОРОВА, Валерія ОСТРОВСЬКА, Іван ТКАЛЕНКО, Іван ТУРЧИН, в другому – тренер Ганна ВЄЛЄВА і Софія МИХАЙЛЮК)

ЧЕМПІОНИ

В командному турнірі у стрільбі із гвинтівки одеські спортсменки піднялися на дві перші сходинки п’єдесталу. На першому місці команда у складі 14-річних Валерії ОСТРОВСЬКОЇ (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, С), Софії МИХАЙЛЮК (тренери – Костянтин ДЗЮБА, Ганна ВЄЛЄВА) і 15-річної Крістіни ОСТАПЕНКО (тренери – Світлана СКАЧКО, Ірина ВИНОГРАДОВА), на другому – Олександрa СУПИЛЬНИК, Марія Михайлюк (у обох тренери – Ганна ВЄЛЄВА, Костянтин ДЗЮБА) і Віталіна МАРТИНЮК (тренери - Ірина ВИНОГРАДОВА, Костянтин ДЗЮБА).

Dinamo yunaki 12

Dinamo yunaki 13

Переможниці та призерки чемпіонату ФСТ «Динамо» України-2020 (зліва направо): Віталіна МАРТИНЮК, Олександр СУПИЛЬНИК, Марія МИХАЙЛЮК, Софія МИХАЙЛЮК, тренер обласної ДЮСШ Ганна ВЄЛЄВА, Крістіна Остапенко, Валерія ОСТРОВСЬКА.

Чемпіонами в особистому турнірі у стрільбі з гвинтівки стали 15-річний Іван ТКАЛЕНКО (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Світлана СКАЧКО) та Валерія ОСТРОВСЬКА. Відзначимо, що із 8-ми фіналісток аж 4 (!) представляли Одеську область, а саме обласну ДЮСШ стрільби: Крістіна ОСТАПЕНКО завоювала «срібло», Софія МИХАЙЛЮК та Олександра СУПИЛЬНИК – посіли 5-е та 6-е місця відповідно.

Dinamo yunaki 16

На вищі сходинці - спортсмен обласної ДЮСШ стрільби Іван ТКАЛЕНКО

Dinamo yunaki 17

На вищі сходинці - спортсменка обласної ДЮСШ стрільби Валерія ОСТРОВСЬКА, срібна призерка - Крістіна ОСТАПЕНКО.

ПРИЗЕРИ

У змішаній категорії срібними призерами стали Іван ТКАЛЕНКО та Валерія ОСТРОВСЬКА, поступившись у фінал команді Дніпропетровської області – 12-16.

Відзначимо успіх пістолетчиків. Свою першу медаль в кар’єрі завоював 14-річний Іван ТУРЧИН (тренер – Валентин ДОНДІКОВ), який став бронзовим призером в особистому турнірі. У змішаному турнірі його дуету з Веронікою НИКИФОРОВОЮ (тренер – Михайло ФЕДЧЕНКО), якій лише 11 (!) років, не вистачило 2-х очок для того, щоб поборотися за «бронзу». Вони посіли 5-е місце. В особистому турнірі Вероніка стала 8-ю, але само по собі потрапляння у фінал для зовсім юною спортсменки є великим досягненням.

КОМАНДА

В командній першості збірна Одеської області посіла 2-е місце, поступившись лише збірній Дніпропетровської області.

Ще раз акцентуємо на тому, що одеські спортсмени як мінімум на 2-3 роки молодші своїх суперників.