Одеські спортсмени-кандидати на участь в Олімпійських іграх-2020 на цьому тижні візьмуть участь у серії великих міжнародних змагань.

11 СПОРТСМЕНІВ, 7 КРАЇН

За перемогу на міжнародних змаганнях поборються боксер Цотне РОГАВА, стрілець Анна ІЛЬІНА, каратистки Анжеліка ТЕРЛЮГА, Анастасія СТЕПАШКО, Аніта СЕРЬОГІНА, дзюдоїст Олександр ГОРДІЄНКО, тенісистка Даяна ЯСТРЕМСЬКА, а також плавець юніор Вадим НАУМЕНКО. Одеські фехтувальники Андрій ЯГОДКА, Олена КРАВАЦЬКА та Аліна КОМАЩУК виступатимуть на турнірах найсильніших в Миколаєві.

Tunis Grand Prix GORDIIENKO 100

ДЕТАЛІ

В програму олімпійського відбору входять змагання з карате, дзюдо та плаванню. Анжеліка ТЕРЛЮГА, Анастасія СТЕПАШКО, Аніта СЕРЬОГІНА візьмуть участь у турнірі найвищої категорії після чемпіонатів світу та Європи – серії «К1 Прем’єр-ліга» в Парижі. Саме тут, до речі, Анжеліка отримає головний трофей як Гранд виннер сезону-2019. Чекаємо яскравих фото із Франції. Втім, головна задача – олімпійська ліцензія, тож треба перемагати.

Дзюдоїст Олександр ГОРДІЄНКО вийде на татамі на етапі «Гран-прі» в Тель-Авіві, а Вадим НАУМЕНКО побореться за нагороди міжнародного турнірі з плавання «Euro meet» в Люксембурзі (про олімпійський відбір в цьому виді – в окремому матеріалі).

Тенісистка Даяна ЯСТРЕМСЬКА продовжить виступ на відкритому чемпіонаті Австралії в парному розряді, боксер Цотне РОГАВА, як ми повідомляли, візьме участь у турнірі найвищої категорії «Странджа-2020», а стрілець Анна ІЛЬІНА – в міжнародному турнірі «H&N Cup» (пневматична зброя) в Мюнхені. Два останніх турніри є підготовчими до ліцензійних змагань.

UkrChamp jun 2 02 2

16-річний плавець Вадим НАУМЕНКО та його тренер Олександра КУРБАНОВА

Календар спортсменів Одеської області,

який є кандидатами на участь в Олімпійських іграх

21-26 січня

20-2. Теніс. Відкритий чемпіонат Австралії. Мельбурн

Даяна ЯСТРЕМСЬКА

22-26. Бокс. Турнір вищої категорії «Странджа-2020». Софія

Цотне РОГАВА

22-26. Кульова стрільба. Міжнародний турнір «H&N Cup» (пневматична зброя). Мюнхен

Анна ІЛЬІНА

23-25. Дзюдо. «Гран-прі». Тель-Авів

Олександр ГОРДІЄНКО

24. Фехтування. Турнір найсильніших. Миколаїв

Олена КРАВАЦЬКА, Аліна КОМАЩУК, Андрій ЯГОДКА

24-26. Карате. Прем’єр-ліга. Париж

Анжеліка ТЕРЛЮГА, Анастасія СТЕПАШКО, Аніта СЕРЬОГІНА

24-26. Плавання. «Euro meet». Люксембург

Вадим НАУМЕНКО

Календар спортивного року – в спеціальному розділі сайту.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live