Капітан збірної України на Кубку Європи (U-12) Денис ПУМЕ та перший номер збірної Олександр ПОНОМАР підбили підсумки виступу команди на цих змаганнях. Як ми вже повідомляли, ми українська збірна посіла 5-е місце.

Денис ПУМЕ:

- Фінал Кубку Європи залишив найяскравіші враження. Найголовніше, що за короткий проміжок часу нам вдалося стати справжньою командою. Гравці змагалися не тільки за себе, а грали один за одного, боролися і показали дуже гідний результат: з 32-х команд-учасниць ми зайняли 5-к місце. Ми цілком могли виявитися в трійці призерів, але трохи не пощастило з посівом. Хлопці молодці, дуже дружні і зібрані. Можу сказати, що на сьогоднішній день за рівнем тенісу ми не поступаємося жодній європейській команді в цьому віці.

- На які недоліки, вказав турнір?

- Коли граєш командою, дуже важлива готовність кожного гравця команди грати на 100% з першого матчу. У перших двох матчах нам цього якраз не вистачало, коли один був налаштований на гру, а інший – ні.

EuropeCup 01

- Які матчі вийшли найцікавішими?

- Всі матчі були досить складними. Виходили ми на корт о 9.30, а йшли – о п’ятій...Жодного прохідного матчу, оскільки це фінал, куди увійшли вісім найсильніших команд. З цікавих матчів мені запам'ятався перший – з французами, коли Саша Паламар виграв в одиночці, другий - ми програли. Вирішальною стала парна зустріч. Була серйозна боротьба, але ми поступилися.

- Які подальші спортивні плани?

- Кубок Європи - командний турнір - закінчився. Але теніс - це індивідуальний вид спорту, тому тепер кожен рухається у своєму графіку. Хтось більше грає українські турніри, хтось - міжнародні. Що стосується Саші Паламаря, він уже з понеділка починає грати європейський турнір до 14 років III категорії в Києві - він підвищує категорію. Потім півтора тижні тренувань вдома, і знову два поспіль європейських турніру в Києві до 12 років. Закінченням сезону стане турнір найсильніших тенісистів в Києві, де візьмуть участь вісім найкращих з  рейтингом ФТУ.

Олександр ПОНОМАР:

- Найцікавішим матчем, на мій погляд, був матч з хорватами. Він вийшов дуже цікавим за перебігом подій. Я вів в першому сеті 5:3, але програв 5:7, в третьому спочатку програвав 0:3, але повернув гру в свою сторону і повів 5:3. Втім, не впорався з напругою - і програв.

За матеріалами прес-служби «Elite tennis club»

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live