Спортсмени Одеської області завоювали 20 медалей на особистому чемпіонаті України пам’яті заслуженого тренера Вячеслава СОРОКІНА з веслування на байдарках і каное, який відбувся в Дніпрі з 30 липня по 2 серпня (на фото: На першому номері дворазова чемпіонка України-2020 Юлія КОЛЕСНИК)

В активі спортсменів Одещини 6 золотих, 10 срібних та 4 бронзові. 19 медалей (6,10,3) на рахунку веслувальників южненського ФСК «Хімік» (голова – Сергій ЧЕРНИШОВ).

СИЛЬНА СЛАБКА СТАТЬ

Дворазовою чемпіонкою України стала каноїстка Юлія КОЛЕСНИК, яка виступає за наш регіон лише з цього сезону. Вона разом з бронзовою призеркою чемпіонату світу-2019 Анастасією Четверіковою, яка представляє Житомир, перемогла екіпажі-двійці на дистанціях 200 та 500 м – з результатами 47,66 та 1.55,79 відповідно. Також Юлія була близькою до «бронзи» в олімпійському виді – спринті, де стала четвертою (54,04).

Ще одна представниця ФСК «Хімік» - байдарочниця Анастасія ТОДОРОВА - завоювали три медалі. Вона стала чемпіонкою у складі екіпажу-четвірки на дистанції 500 м разом з Марією Повх із Луцька, Наталією Докієнко із Фастова та Інною Грищун, яка представляє Горішні Плавні, показавши результат 1.32,81. Переможниці випередили на 1,3 секунди іншій екіпаж збірної України на чолі із загребною Марією Кічасовою-Скорик. Також у Анастасії дві срібних нагороди, також в олімпійських видах (на дистанції 500 м): в «одиночці» (1.56,40) та в «двійці» (1.46,18).

Нагадаємо, що Юлія КОЛЕСНИК та Анастасія ТОДОРОВА є претендентами на участь в Олімпійських іграх-2020.

FSK Khimik medals 2020 04

FSK Khimik medals 2020 02

ЗДОБУТКИ БАЙДАРОЧНИКІВ

Відразу дві золоті медалі завоювали спортсмени Одеської області в змаганнях «байдарок-четвірок» на дистанції 1000 м, адже серед чемпіонів Юрій ГАЛКІН та Микола ОЧКУР. Компанію на вищому ступені п’єдесталу їм склали луцький спортсмен Віталій Цуркан та Олег Петров із Вінниці. Переможний результат – 2.56,60. Також представники ФСК «Хімік» завоювали срібні медалі в олімпійському виді – «байдарці-четвірці, 500» - разом з херсонськими спортсменами Олександром Зайцевим та Олександром Зарубіним. Вони лише 0,5 секунди програли найсильнішому екіпажу збірної України (1.20,71 проти 1.20,25). Також Юрій ГАЛКІН (з Віталієм Цурканом) став срібним призером на дистанції 500 м, а Микола ОЧКУР (з Олегом Петровим) на олімпійській «тисячі».

FSK Khimik medals 2020 05

ДЕБЮТНЕ "ЗОЛОТО"

Вперше чемпіоном України став южненський каноїст Данило ХАРЕЧКО (на фото: перший зліва) – у змішаному екіпажі- четвірці – разом з Тарасом Мазовським, Валерією Теретою (обидва – Львів) та Ольгою Крикун із Івано-Франківська (1.47,15). Відзначимо, що це вид вперше був включений до програми чемпіонату України. Також Данило став третім у складі каное-четвірки, де йому компанію склав земляк – дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН.

champions 2020 008

Три медалі завоювала южненська байдарочниця Ірина КЛЮЄВА: дві срібні в змішаних категоріях («двійці» та «четвірці» на дистанції 500 м) та бронзову у складі екіпажу-четвірки на дистанції 200 м.

Бронзову медаль у змаганнях екіпажів завоював Вадим БОЙЧУК зі Святославом Беспаловим та Антоном Жовтюком із Вінниці, а також Романом Булавським із Рівного – 1.22,41.

Cрібні медалі принесли збірній Одеській області Денис КОВАЛЕНКО та Ілля ШАРГОРОДСЬКИЙ у змаганнях змішаних каное-четвірок на дистанції 500 м.

У вівторок, також у Дніпрі, стартує чемпіонат України серед молоді та юніорів, в якому візьмуть участь 20 спортсменів Одеської області.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live