Одеські спортсмени завоювали три золоті медалі на всеукраїнських змаганнях з тріатлону, які відбулися у Львові за участі понад 150-ти «залізних» людей з 9-ти областей країни.

На чемпіонаті України всі спортсмени в незалежності від віку проходили єдину дистанцію: 300 м плавання, 8 км вело та 2 км бігу.

Серед кадеток та юнаків дві найвищі сходинки п'єдесталу посіли представники Одеської обласної федерації триатлону, вихованці обласної ДЮСШ (СК «4 елемент») Вероніка ЗАРОВНА та Мирон БОЙКО. Серед юнаків 3-е місце також зайняв одеський спортсмен – Владислав ПЯСЕЦЬКИЙ (КДЮСШ-6, СК «Форма»).

triatlon Lvov 01

Львів. Одеські спортсмени на п’єдесталі пошани чемпіонату України серед юнаків: на 1-й – Мирон БОЙКО, на 3-й – Владислав ПЯСЕЦЬКИЙ

У змаганнях серед юніорів Кирило НОВИКОВ (Одеська обласна ДЮСШ, СК «4 елемент») завоював срібну медаль.

У всеукраїнських змаганнях «Дитяча триатлонна Ліга» золоту медаль серед дівчат 2006 року народження виборола юна одеситка Марія ВОРОБЕЙ, яка також тренується під керівництвом Віталія СОБУЛЯКА.