Одеські спортсмени завоювали дві медалі на крупних міжнародних змаганнях з тріатлону за участю 600-т спортсменів, серед яких представникі збірних Росії, Угорщини, Білорусії, Казахстану, Греції. (на фото: Переможець змагань Кирило НОВИКОВ).

Zarowna Є ТАКА ТРАДИЦІЯ

За результатами проходження спринт (плавання – 750 м, велосипед – 20 км велосипед, біг – 5,6 км) вихованець СК «4-й елемент» Кирило НОВИКОВ став переможцем у віковій категорії (U-19), а його одноклубниця Олександра ЗАРОВНА в цій же віковій категорії завоювала срібну медаль (на фото).

Відзначимо, що одеські спортсмени четвертий рік поспіль становляться переможцями «Кубку Кіпру» з триатлону. В 2016 році на найвищу сходинку п'єдесталу пошани піднявся Володимир КРИТИКО, потім два роки поспіль володаркою головного трофею за результатами спринту ставала Олександра ЗАРОВНА.

АКВАТЛОН

Babich ArТакож минулої неділі у Франції проходили змагання з акватлону, на яких золоту медаль в категорії U-17 завоювала одеситка Аріна БАБИЧ (плавання - 1 км, біг – 5 км).

ПІДГОТОВКА ДО СЕЗОНУ

В даний час основний склад Одеської обласної федерації тріатлону продовжує перебувати на навчально-тренувальному зборі, готується до сезону, який розпочнеться 11-14 квітня у Львові виступом на Чемпіонаті України.

Команду СК «4-й елемент» тренує 16-ти кратний чемпіон України, призер Кубків України и СРСР, майстер спорту СРСР Віталій СОБУЛЯК.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live