Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Єва СЕРДЮК та Софія РИЛОВА стали срібними призерками Кубку України з пляжному волейболу, який проходив в Шостці. Це перша нагорода такого рівня в кар’єрі цих спортсменок (фото: Призерки із своїм тренером Тетяною СУХІНОЮ).

ПЕРЕМОЖНА СЕРІЯ

Таким чином, спортсменки КДЮСШ міста Чорноморська продовжили медальну серію літнього сезону, яка розпочалася наприкінці червня, піднявшись на п’єдестал на сьомих змаганнях поспіль. 6 спортсменок завоювали 19 медалей, причому у 16-річної Єви СЕРДЮК їх вже шість (із шести можливих), з яких 3 золоті, 2 срібні та 1 бронзова.

НОВА ЧОРНОМОРСЬКА ВИСОТА

В поєдинку за 1-е місце Єва та Софія програла другій сіяній парі – сестрам Ірині та Інні Махно з Києва – 0-2 (16:21, 19:21).

Цікаво, що в груповому турнір чорноморські волейболістки взяли верх над одним з фаворитів змагань – 2-0 (28:26, 21:16). В другому матчі вони обіграли Вероніку Жукову/ Катерину Дашевську – 2-0 (21-18, 21-16) та з 1-го місця в групі напряму вийшли у чвертьфінал.

А ось інша пара із Чорноморська – чемпіонки України (U-18) нинішнього року Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА/ Дар’я РОМАНЮК – у вісімку не потрапила, програвши у втішному раунді дуету Дар’я Ковальова/ Марина Гладун із Сум, який у підсумку посів 4-е місце – 0-2 (19:21, 18:21).

А ось Єва СЕРДЮК із Софією РИЛОВОЮ, які, нагадаємо, за останній місяць виграли чемпіонати України в двох вікових категоріях – U-20 та U-22, в непростій боротьбі обіграли старих знайомих - Анну Шумейко з Житомиру та Анастасію Нагорну з Києва – 2-1 (21:10, 18:21, 15:7), а потім і кривдниць своїх подруг, також в трьох партіях – 2-1 (21:16, 17:21, 15:10).