Триразова чемпіонка Європи з карате, кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020 Анжеліка ТЕРЛЮГА в рамках проекту НОК України #Olympic Lab «Eat smart» («Їж розумно») розповіла юним одеським каратистам про правильне харчування.

#Olympic Lab. «Eat smart»

Захід був організований в одному з ресторанів мережі «Pizza&Grill», який із січня цього року підтримує кращу каратистку світу. Слухачами та активними учасниками проекту стали юні спортсмени Одеської обласної Федерації карате віком від 11-ти до 15-ти років. Також до корисного заходу залучилися і юні вихованці самої Анжеліки ТЕРЛЮГИ. Нагадаємо, що «Eat smart» («Їж розумно») один з шести напрямків проекту НОК України #Olympic Lab

МОРЕПРОДУКТИ - №1

Після стислого вступу Анжеліка разом із шеф-поваром ресторану Ксенією АМБЕР відразу приступили до справ, як часто-густо робить сама спортсменка в своїх поєдинках, коли з перших секунд переходить до атакуючих дій. Страва №1 - салат із сьомгою, морепродуктами, авокадо та крем-сиром. За визнанням Анжеліки, як людина, котра народилася та все життя про жила в Одесі, вона просто обожнює морепродукти та може чи не кожного дня їсти такий салат. Не все у юних спортсменів виходило в приготуванні, але вони могли розраховувати на допомогу титулованої каратистки. В цілому впоралися зі справою, а ще швидше впоралися з поїданням смачнющої страви.

OlympicLab 20 11 02

ЧЕМПІОНСЬКІ ПОРАДИ

Перед тим, як приготувати, чемпіонську страву юні спортсмени поцікавилися про особливості харчування в різні період підготовки та змагань. Так переможець нещодавнього чемпіонату України серед кадетів Владислав Шведа хотів дізнатися, як харчуватися в перервах між боями на змаганнях. Анжеліка ТЕРЛЮГА все розклала по поличках, враховуючи свій чималий спортивний досвід. Також порадила спортсменам як харчуватися безпосередньо перед змаганнями, щоб скинути вагу та «потрапити в категорію».

СУПЕРКОРИСНИЙ ФРУТБОЛ

Стравою №2 в цей день стала ще одна з найулюбленіших в топі нашої титулованої спортсменки: «Fruit bowl», у склад якого увійшли яблучно-банановий смузі, гранола та свіжі фрукти та ягоди. Судячи з посмішок спортсменів, було дуже смачно.

OlympicLab 20 11 03

OlympicLab 20 11 04

OlympicLab 20 11 05

ОЛІМПІЙСЬКІ ПОДАРУНКИ

По закінченню заходу всі учаснику проекту #Olympic Lab «Eat smart» отримали цінні подарунки від відділення НОК України в Одеській області, і звісно ж автографи від знаменитої спортсменки.

КОМЕНТАРІ

Вероніка ПАЛАШЕВСЬКА, каратистка (14 років):

- Сьогоднішня зустріч вийшла дуже цікавою, адже харчування один з найважливіших аспектів підготовки спортсмена для досягнення результату. Корисно було дізнатися, як скидати вагу. Такої проблеми немає, але знати про це необхідно.

Владислав ШВЕДА, чемпіон України 2019 року серед кадетів:

- Захід вийшов дуже корисним для мене. Крім того, що ми навчилися готувати смачні та корисні страви, Анжеліка Терлюга поділилася з нами лайфками щодо харчування під час змагань, розповіла про те, як вона готується до зважування.

Взагалі, харчування один з важливих джерел енергії для спортсмена, які витрачають чимало сил на змаганнях та тренуваннях. Правильне харчування, як на мене, складові №1 чи №2 в підготовці спортсмена.

OlympicLab 20 11 00 1

Анжеліка ТЕРЛЮГА, перший номер олімпійського рейтингу, триразова чемпіонка Європи:

- Дуже приємно, що цей проект викликав такий інтерес у спортсменів, серед яких були і учасники чемпіонату України, який відбувся минулого уїк-енду. Мені сподобалося, що їх турбує харчування, що вони ставили класні запитання. Дуже цікаве питання стосувалося прийому їжі між боями, і мені було приємно поділитися своїм досвідом. Сподіваюсь, що ця інформація стане юним спортсменам в нагоді та покращить їх результати. Взагалі, мені дуже подобається такі заходи, особливо, коли готують мої найулюбленіші страви в моєму найулюбленішому ресторані (розгорнуте інтерв'ю - найближчи часом на нашому сайті)

Відділення НОК України в Одеській області дякує керівництву ресторану «Pizza&Grill» за допомогу при організації заходу.

Пресслужба відділення НОК України відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live