Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА та Дар’я РОМАНЮК стали бронзовими призерками чемпіонату України (U-19) з пляжного волейболу, який пройшов на їхньому домашньому майданчику (фото: Призерки з тренером Тетяною СУХІНОЮ).

ПЕРЕМОЖНА СЕРІЯ

Таким чином, спортсменки КДЮСШ міста Чорноморська продовжили феноменальну медальну серію літнього сезону, яка розпочалася наприкінці червня, піднявшись на п’єдестал на 8-х (!) змаганнях поспіль. 6 спортсменок завоювали 21 медаль, причому у 16-річної Єви СЕРДЮК їх 6 (із 7-ми можливих), з яких 3 золоті, 2 срібні та 1 бронзова, а у Дар’ї РОМАНЮК – 5 (2-1-2).

beach U19 07

23 серпня. Чорноморськ. Центральний пляж. Творці феноменальної медальної серії (зліва направо): Софія РИЛОВА, Єва СЕРДЮК, тренер Тетяна СУХІНА, Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА та Дар'я РОМАНЮК

ДОМАШНЯ «БРОНЗА»

На перших цього літа змаганнях в Чорноморську спортсменки місцевої ДЮСШ, звісно, націлюватися піднятися на вищу сходинку п’єдесталу – пара Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА/ Дарья РОМАНЮК була першою сіяною, тобто головним фаворитом цих змагань. Єва СЕРДЮК виступала в парі з Дар’єю Донською із Сум, як і на чемпіонаті U-18, де стали бронзовими призерками, і теж мала потрапляти в трійку, а в кращому випадку ми могли побачити домашній фінал, навіть, незважаючи на те, що ці пари були в одній частині cітки. Пари з Чорноморська зійшлися у чвертьфіналі – фаворитки перемогли – 2-0 (21:17, 21:15), і Єва з Дар’єю попрямували до фіналу з іншого боку. Втім, у півфіналі, поступилися другому номеру посіву – запорізькій парі Ангеліна Хміль/ Тетяна Лазаренко.

А ось Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА/ Дар’я РОМАНЮК мали всі шанси перемагати Веронику Жукову та Анастасію Нагорну, адже вели в матчі 1:0 та 15:9 (!). Але дивним чином не довели його до перемоги, програвши партію 19:21. На тай-брейку вже розпочалася гра нервів, в якій більш стійкими виявилися їхні суперниці – 18:16. Досадна поразка на рідному майданчику.

beach U19 01

А ще треба було настроїтися на «бронзовий фінал», який мав відбутися за 20 хвилин. В першій партії Єва СЕРДЮК/ Дар’я Донська нав’язали боротьбу фавориткам, але, програвши 20:22, на другу їх вже не вистачило. У підсумку 2-0 (22:20, 21:15). Отже, в Чорноморську залишилися лише бронзові медалі. Цікаво, що замкнула топ-5 ще одна пара із Чорноморська – 15-річна Дарія ШЕРЕМЕТЬЄВА та 14-річна Вікторія НІЦЕНКО, які місяць тому стали бронзовими призерами чемпіонату України (U-16).

beach U19 02

beach U19 03

КОМЕНТАРІ

Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА, Дар’я РОМАНЮК, бронзові призерки чемпіонату України (U-19):

Анна: - Так, ми хотіли перемогти і на цьому чемпіонаті, який, до того ж, проходив в нашому рідному місті, але задовільнилися «бронзою». Вважаю, що ми були на голову вище за класом наших суперниць у півфіналі, але у третій партії нам не вистачило емоцій, а також хитрості та сміливості.

Дар’я: - У другій партії вели, мали перемагати, але нас підвів прийом та, крім того, перестали добивати.

Анна: - Третя партія вийшла дуже нервовою, адже гра йшла очко в очко. Але, на жаль, ми не виправдали надії наших вболівальників. Взагалі, вдома грати набагато складніше, ніж в іншому місті.

Тетяна СУХІНА, тренер КДЮСШ міста Чорноморська:

- Якщо б пара Сердюк/ Донська вийшла у фінал, це було б супердосягненням для неї, але обидві дівчинки захисні – їм дуже складно було проти пари Хміль/ Лазаренко. А ось Аня та Даша, мабуть, не впоралися психологічно, і в третій партії півфінального матчу припустилися великої помилок, зокрема на подачі та в атаці. Даша в нападі сильно заходила під м’яч, не бачила блоку та й через це не могла його обіграти. Суперниці, натомість, піймали кураж. У підсумку як ви знаєте, програли.

ТРИ ЧЕМПІОНАТИ ЄВРОПИ

Як ми повідомляли, чорноморські волейболістки, здобувши перемоги на чемпіонатах України, зіграють тепер на чемпіонатах Європи в цих вікових категоріях: Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА та Дар’я РОМАНЮК - на Євро (U-18), в чеському Брно (9-13 вересня), Єва СЕРДЮК та Софія РИЛОВА – на Євро U-20 та U-22 – в турецькому Ізмірі (16-20 та 23-27 вересня відповідно).

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Наступним стартом для волейболісток Чорноморська стане фінал чемпіонату України, який відбудеться 4-6 вересня в Чернігові

beach U19 04

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

із Чорноморська

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live