Спортсмени Одеської області завоювали три медалі, з яких дві золоті, на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбувся в рамках національного чемпіонату в Луцьку 29-30 серпня.

МОЛОДЬ – В «ПРИЗАХ»

Чемпіонами стали 18-річна вихованка СДЮСШОР «Динамо» легкої атлетики Фаіна КАРА (тренер – Олексій БАСАРСЬКИЙ) та ії ровесник, вихованець відділення легкої атлетики ДС «Шкільний» міста Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ (тренери – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК). Вони додали вищі молодіжні нагороди до золотих медалей юніорського чемпіонату України, який відбувся двома тижнями раніше, також в Луцьку.

Перш за все, відзначимо Владислава, який виконав норматив «майстер спорту України»,

покращивши свій особистий рекорд в потрійному стрибку аж на 56 см (!). Він вперше стрибнув за позначку «16 метрів», показавши результат 16 м 16 см. В інших двох спробах, які були зараховані, легкоатлет із Чорноморська стрибнув на 15,98 та 15,85. Додамо, що особистий рекорд дозволив Владиславу ШЕПЄЛЄВУ, крім золотої медалі молодіжного чемпіонату, завоювати перше в кар’єрі «срібло» чемпіонату «дорослого».

Динамівка Фаіна КАРА з результатом 14,23 стала 5-ю в фіналі чемпіонату України на дистанції 100 м з/б, що дозволило їй піднятися на вищу сходинку чемпіонату України серед молоді. Нагадаємо, шо на юніорському чемпіонаті України вона встановила особистий рекорд, вперше вибігши з «14-ти секунд» - 13,87.

Срібну медаль чемпіонату України серед молоді на дистанції 3000 з/п завоював 20-річний вихованець обласної СДЮСШОР Віталій ПОДКИДИШ (тренер – Михайло ДЕЛІ) – 9.40,88.

UkrChamp 2020 04

UkrChamp 2020 01

29 серпня. Луцьк. На дистанції Фаіна КАРА (№613)

СЕРЕД ДОРОСЛИХ - 22-і

Втім, на національному чемпіонаті, крім срібної медалі юніора Владислава ШЕПЄЛЄВА, збірній Одеської області нічим похизуватися– 22-е місце із 25-ти в командному заліку.

Звісно, ми розраховували на штовхальника ядра Романа КОКОШКА (тренер – Євген КАРСАК), який є кандидатом на участь в Олімпійських іграх-2020, але він через травму пропустив ці змагання. Наступні змагання у нього – вже в зимовому сезоні.

Крім трьох медалістів серед молоді, в чемпіонаті України брав участь ще тільки один спортсмен –17-річний вихованець КДЮСШ міста Чорноморська Павло ПЕРЕСУНЬКО, який на дистанції 3000 м з/п фінішував 8-м (10.22,15). Таким чином, на змаганнях в Луцьку збірну Одеської області представляли всього 4 спортсмени.

UkrChamp 2020 02

18-річний юніор Владислав ШЕПЄЛЄВ завоював єдину медаль для Одеської області на національному чемпіонаті України

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Тепер Владислав ШЕПЄЛЄВ та Фаіна КАРА візьмуть участь в чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів (Стамбул, 12-13 вересня), а Владислав стартує ще на такому ж чемпіонаті серед дорослих (Клуж-Напока, 19-20 вересня).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live