Вихованці секції стрільби з лука Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» завоювали золоті медалі в двох видах програми чемпіонату України серед юніорів, який проходив у Львові.

Обидві медалі спортсмени, які тренуються у срібної призерки Олімпійських ігор Наталії БУРДЕЙНОЇ, завоювали у стрільбі з блочного лука.

Даниїл НЕДЕЛЬКО став переможцем в особистому турнірі, перемігші у фіналі Іллю Табаровця із Рівного – 136:134. На шляху у фінал він взяв верх Данилом Сидоренком із Харкова (136:117) та представника збірної Київської області Антона Сову – 139:133. У кваліфікації він посів 2-е місце, набравши 656 очок.

Таким чином, Даниїл став абсолютним чемпіоном України 2020 року, додавши цю перемогу до чемпіонства в зимовому чемпіонаті.

Також Даниїл став переможцем чемпіонату у змішаній категорії разом з Єлизаветою КАРЕЛІ, перемігші у фіналі київський дует у складі Євгенії Воробйової та Ігоря Сергієнка.

Єлизавета КАРЕЛІ в особистому турнірі посіла 4-е місце, програвши в поєдинку за «бронзу» саме Воробйовій – 133:134.

UkrJun 2020 04

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live