Одеська ОДЮСШ стала чемпіоном України з регбі-7 серед юнаків 2004-2005 років народження, а «Анатра» стала бронзовим призером змагань. Фінальний турнір відбувся на стадіоні СК «Академія спорту».

ОДЮСШ перемогла всіх своїх суперників: земляків з «Анатри» (21:0), збірну Харківської області (46:0), ДЮСШ «Ірпінь-Гарт» з Дмитрівки (29:14) і збірну Донецької області (36:0).

Таким чином, підопічні Анатолія ШУШПАНОВА і Романа КУЛАКІВСЬКОГО набрали максимум очок (20 із 20-ти) і стали чемпіонами.

«Анатра» (тренери - Володимир КАЛИНСЬКИЙ, Тетяна КУЛАКОВА) обіграла збірну Донецької області (31:5), потім поступилася ОДЮСШ (0:21) та ДЮСШ «Ірпінь-Гарт» (Дмитрівка) – 17:24, а в заключному матчі перемогли збірну Харківської області – 39:0. Як результат – бронзові медалі.

Anatra U 16

Підсумкове турнірне становище команд: ОДЮСШ - 20 очок, ДЮСШ Ірпінь-Гарт (Дмитрівка) – 14, «Анатра» - 11, збірна Харківської області – 1, збірна Донецької області – 0.