Спортсмени Одеської області завоювали три медалі, з яких дві золоті, на чемпіонаті України серед юнаків 2004-2005рр.н., який відбувся в Сумах з 6 по 8 лютого.

«ЗОЛОТІ» СТРИБКИ

Обидві золоті медалі завоював спортсмен із Чорноморська Віктор ЯНЕНКО (тренери – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК), який представляє обласну СДЮСШОР.

В другий день він став чемпіоном у стрибках в довжину - 7 м 2 см. Срібного призера - Максима Цихоцького зі Львову - Віктор випередив на 28 см. До нормативу на Євро (U-18) йому не вистачило 3 см. 

А в заключний день чемпіонату чорноморський легкоатлет здобув перемогу в потрійному стрибку, перевершивши свій особистий рекорд на 73 см (!) – 14 м 29 см проти 13 м 56 см. Тут до виконання нормативу не вистачило всього 8 см.

Втім, Сергій ПОЛІНКОВ відзначив, що у його вихованця відмінні шанси виконати нормативи на Євро в літньому сезону.

UkrChamp yunaki 03

ЧОРНОМОРСЬКА БРОНЗА

Третю нагороду в скарбничку Одеської області також поклав представник Чорноморська, точніше, представниця – вихованка місцевої КДЮСШ Ія ШТИПУЛЯК (тренер – Микола МАЛЮТІН). Вона стала бронзовою призеркою на дистанції 2000 м з/п, встановивши при цьому особистий рекорд – 7.20,16.

Як відзначив тренер спортсменки, це ії 10-а медаль на юнацьких чемпіонатах України.

UkrChamp yunaki 05

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live