Спортсмени Одеської області завоювали три медалі (1 срібну і 2 бронзові) на чемпіонаті України в закритому приміщенні серед юніорів з легкої атлетики, який відбувся в Сумах.

СРІБЛО В БАР’ЄРАХ

Срібну медаль завоював вихованець СДЮСШОР «Динамо» (тренер – Олексій БАСАРСЬКИЙ) Володимир КІЛКО (на верхньому фото), який на дистанції 60 м з/б фінішував з результатом 8,35. Він лише 0,01 секунди програв переможцю – Денису Слюсарю із Києва.

За підсумками попереднього кола серед претендентів на медаль був ще один динамівець – Ростислав ГРИГОР’ЄВ, який мав 4-й результат на цій стадії (він виграв свій забіг з результатом 8,53 секунди). Але у фіналі його спіткала невдача – він наткнувся вже на перший бар’єр і не фінішував.

ДВІ БРОНЗИ В СТРИБКАХ

Дві бронзові нагороди чемпіонату України завоював 17-річний легкоатлет із Чорноморську Нікіта СТАДНЮК (тренери – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК). Він завоював медалі в стрибках в довжину (7 м 03 см) та в потрійному стрибку (14 м 60 см). Спортсмен виступає за обласну СДЮСШОР.

Ukrjun 21 01

Ukrjun 21 02

Як відзначив Сергій ПОЛІНКОВ в своєму коментарі, в стрибках в довжину Нікіта покращив свій особистий рекорд на 21 см, а в потрійному – «розраховували на більш високий результат, але завадила травма, яку він отримав у другій спробі» (норматив на Євро-U18 в цьому виді складає 15 м 05 см. – прессслужба)

Також відзначимо 4-е місце у стрибках в довжину ще одного представника Чорноморська Віктора ЯНЕНКА, який покращив свій результат аж на 50 (!) см, стрибнувши на 6 м 99 см. До виконання нормативу для потрапляння на чемпіонат Європи (U-18), йому не вистачило 6 см. Цей норматив він спробує виконати на юнацькому чемпіонаті України, який відбудеться також в Сумах, 6-8 лютого.

НАГОРОДА ЗНАЙШЛА ГЕРОЯ

На відкритті чемпіонату України серед юніорів, 19-річний легкоатлет із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ (тренер – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК) отримав посвідчення майстра спорту України. В минулому році на чемпіонаті України в потрійному стрибку показав результат 16,16 (норматив – 16,10). Як ми повідомляли, на старті цього року Владислав став срібним призером XXVІ відкритих змагань з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти», які відбувся в Києві, а найближчим його стартом стане командний чемпіонат України, який також відбудеться в Сумах, 30-31 січня.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live