Спортсмени Одеської області завоювали дві медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, який проходив у Сумах 3-4 лютого.

ЧЕМПІОНСТВО З БОНУСОМ

18-річний спортсмен із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЕВ (тренер – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК) став переможцем у потрійному стрибку, показавши результат 15 м 64 см, що на 3 см вище нормативу для відбору на чемпіонат світу. Таким чином, вихованець відділення легкої атлетики ДС «Шкільний став учасником літнього чемпіонату світу (U-20), який відбудеться в Кенії. Цікаво, що результат 15 м 64 см він показав у двох спробах – в першій та третій.

Shepelev 2

БРОНЗОВИЙ ФЕДІР

Ще одну медаль в скарбничку збірної Одеської області поклав одеський динамівець Федір ВЕЧТОМОВ (тренери – Леонід МАСУНОВ, Олена КУТЯВІНА), який став бронзовим призером на дистанції 800 м (1.57,09). Від переможця він відстав на 1,12 секунди.

В кроці від п’єдесталу зупинилися одесит Ростислав ГРИГОРЬЄВ в бігу на 60 м з/б (8,53) та Павло ПЕРЕСУНЬКО з Чорноморська на дистанції 2000 м з/п (6.16.04).

Vechtomov 2

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live