Збірна Одеської області у складі вихованок КДЮСШ №1 завоювала дві золоті медалі на командному чемпіонаті України зі стрибків на батуті, який відбувся в Харкові 3-7 березня.

ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ

Чемпіонкою в індивідуальному турнірі стала 15-річна Софія АЛАРОВА, яка випередила у фіналі свою одноклубницю Надію ЛОБАЧ – 52,08 проти 51,28.

Найвища складність у фіналі була у більш досвідченої Надії, але Софія отримала більш високі оцінки за техніку. В кваліфікації чемпіонка України стала второю, у півфіналі – четвертою і, нарешті, у фіналі набрала найкращу суму балів

Також у фіналі особистого турніру виступали ще три одеські спортсменки: Вероніка П’ЯТАКОВА, Каріна ЗАНФІРОВА та Тетяна КУКНЕРІК, які посіли місця з 5-го по 7-е.

Ukr tramp 01

КОМАНДНА ПЕРЕМОГА

Крім того, збірна Одеської області у складі Софії АЛАРОВОЇ, Катерини КУЛЕШОВОЇ, Надії ЛОБАЧ i Вероніки П’ЯТАКОВОЇ здобула перемогу у командному турнірі, набравши у фіналі 160,66 бали.

Підготували спортсменок до чемпіонату України Регіна БРАІЛОВА, Віктор СИЛЮТІН і Лілія ДОРОГАНЧУК. Нагадаємо, що честь збірної Одеської области захищали спортсмени КДЮСШ №1 (директорка - Лілія БАКАЛЕНКО).

У змаганнях взяли участь спортсмени з 5 областей України та міста Києва. Всього – 68 учасників (38 чоловіків та 30 жінок).

НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ

Наступний старт для спортсменів Одеської області - чемпіонат Європи (29 квітня-2 травня, Сочі), де у змаганнях серед юніорів планується участь Софії АЛАРОВОЇ і Вероніки П’ЯТАКОВОЇ.