Спортсмени Одеської області завоювали 3 медалі, з яких 1 золота, на чемпіонаті України серед кадетів (U-18) з дзюдо, який відбувся в Сумах.

Чемпіоном України другий рік поспіль став Саїд-Магомед ХАЛІДОВ (до 66 кг, тренер – Костянтин ЦХОВРЕБАШВІЛІ, СК «Європа»). У фіналі він здолав Тимура Наугольного з Харкова. Всього упродовж турніру одеський дзюдоїст переміг 7-х суперників. Відзначимо, ця категорія була найчисельнішою на чемпіонаті – 88 учасників.

judo yunaki 03

Чемпіон України-2021 серед кадетів Саїд-Магомед ХАЛІДОВ і його тренер Костянтин ЦХОВРЕБАШВІЛІ

Бронзові медалі завоювали минулорічна чемпіонка (в категорії до 44 кг) Дар’я ДЯКУН (до 52 кг, тренери – Леонід РАСКІН, Артьом ВОРОНА, обласна ДЮСШ, СК «Кодокан»), а також вихованець КДЮСШ №4 Олег ПРИЙМА (тренер – Олег СПІВАК) – в категорії до 50 кг.

judo yunaki 01

Для даної вікової категорії, у зв’язку з пандемією коронавіруса, це були перші змагання після більш ніж річної паузи.

На минулорічному чемпіонаті України серед кадетів (у січні 2020-го) спортсмени Одеської області завоювали 7 медалей, 3 з яких золоті.