Спортсмени обласної ДЮСШ кульової стрільби завоювали 4 золоті медалі на чемпіонаті України (пневматична зброя) серед юніорів (2002 р.н. і мол.), який відбувся у Львові.

ПІДСУМКИ

17-річні Іван ТКАЛЕНКО і Крістіна ОСТАПЕНКО стали чемпіонами в особистих змаганнях у стрільбі з пневматичної гвинтівки, а також в міксті. Також золоту медаль завоювала в командному турнірі жіноча збірна Одеської області, де також виступали 16-річні Софія МИХАЙЛЮК і Валерія ОСТРОВСЬКА.

Підготували команду Ірина ВИНОГРАДОВА і Світлана СКАЧКО

ОСОБИСТІ ЗМАГАННЯ

Срібний призер нещодавнього чемпіонату світу серед юніорів Іван ТКАЛЕНКО підтвердив свій клас, обігравши у напруженому фіналі свого напарника по збірній України Олексія Вятчина – 17:15. Причому, у вирішальному пострілі Іван випередив суперника лише на 0,2 (!) очки – 10,7 проти 10,5. Відзначимо, що у кваліфікації одеський стрілок, як і на літньому чемпіонаті України виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу – 625,4. Але через низький ранг змагань звання не буде присвоєне. Для цього потрібно виконати норматив на чемпіонаті України.

Ukr Champ jun 03

Крістіна ОСТАПЕНКО у фіналі змагань взяла верх над Дарією Римською із Вінниці, яка в кваліфікації показала кращий результат – 16:6.

Відзначимо 4-е місце наймолодшої спортсменки Одеської області на цих змаганнях 15-річної Віталіни МАРТИНЮК. Це ії кращий результат в особистих змаганнях такого рангу. 6-е місце посіла Валерія ОСТРОВСЬКА, слідом фінішувала Софія МИХАЙЛЮК.

КОМАНДНІ ЗМАГАННЯ

У фіналі змагань в міксті Іван ТКАЛЕНКО з Крістіною ОСТАПЕНКО впевнено обіграли київський дует Данило Гриник/ Тетяна Єрмакова – 17:5. В кваліфікації одесити також були кращими - 619,3 очки.

В командному турнірі жіноча збірна Одеської області набрала 1853,6 очки, випередивши 14,6 очки збірну Вінницької області.