Спортсмени обласної ДЮСШ кульової стрільби завоювали 5 медалей в чемпіонаті України серед юніорів (2001 р.н. і мол.), який відбувся у Львові. Це був заключний національний старт року.

ПІДСУМКИ

За підсумком змагань спортсмени Одеської області завоювали 2 золоті, 1 срібну і 2 бронзові медалі. В командному заліку збірна Одеської області посіла 3-е місце.

ГВИНТІВКА

Чемпіоном України серед юніорів у стрільбі з пневматичної гвинтівки став 16-річний Іван ТКАЛЕНКО (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Світлана СКАЧКО). Останнім пострілом він на 0,7 очки випередив Данилу Гриника з Києва – 247,3 проти 246,6. У кваліфікації він став другим, набравши 621,1 очки, поступившись киянину 4,8 очки.

UkrChamp jun 3 05

Ще одну золоту медаль для Одеської області традиційно завоювали дівчата у командному турнірі: на цьому турнірі - 15-річна Софія МИХАЙЛЮК (тренери – Світлана СКАЧКО, Ганна ВЄЛЄВА), ії ровесниця Валерія ОСТРОВСЬКА (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Костянтин ДЗЮБА) і 16-річна Крістіна ОСТАПЕНКО (тренери – Світлана СКАЧКО, Ірина ВИНОГРАДОВА) – 1864,2 очки (622,5+618,8+622,9).

В особистому турнірі Крістіна ОСТАПЕНКО завоювала срібну медаль, програвши переможниці – Марії Шейніній з Дніпра лише – 0,7 очки (246,8 проти 247,5). Бронзу в цих змаганнях завоювала Софія МИХАЙЛЮК, а Валерія ОСТРОВСЬКА посіла 4-е місце.

UkrChamp jun 3 04

UkrChamp jun 3 03

У змішаній категорії у стрільбі з пневматичної гвинтівки бронзовими призерами стали Іван ТКАЛЕНКО з Валерією ОСТРОВСЬКОЮ, які в «бронзовому» матчі розгромили вінницький дует Вікторія Павлюк/ Олександр Стасюк – 16-2.

UkrChamp jun 3 02

Друга збірна Одеської області у складі Олександри СУПІЛЬНИК, Віталіни МАРТИНЮК і Марії МИХАЙЛЮК посіла 5-е місце в командному турнірі – 1818,5.

ПІСТОЛЕТ

Відзначимо найвище за останні роки досягнення у стрільбі з пневматичного пістолету. 17-річна Дар’я ВІЦЕНЧИК (тренери – Валентин ДОНДІКОВ, Ірина ЧЕРТОВСЬКА) зупинилася в кроці від п’єдесталу посіла 4-е місце. Причому в кваліфікації вона показала 2-й результат, встановивши при цьому особистий рекорд – 560 очок.

Як ми повідомляли, на юнацькому чемпіонаті України (2003 р.н. і мол.), який відбувся у Львові у вересні, Дар’я також вийшла у фінал, але посіла лише 8-е місце.