Спортсмени Одеської області завоювали срібні медалі відкритого Кубку України з пневматичних олімпійських вправ, який відбувся у Львові (фото: Анна ІЛЬІНА і Іван ТКАЛЕНКО - перші зліва).

КОМАНДНИЙ УСПІХ

На другу сходинку п’єдесталу у змішаній категорії (гвинтівка) піднялися кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020 Анна ІЛЬІНА (тренери – Костянтин ДЗЮБА, Ірина ВИНОГРАДОВА) та 15-річний Іван ТКАЛЕНКО (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Світлана СКАЧКО). В матчі за золоті нагороди вони програли львівському дуету Вікторія Царенко/ Святослав Гудзий – 12-16.

В першому турі кваліфікації одесити стали 5-ми – 618,0 (309,9+308,1), у другому – першими і отримали право виступити в поєдинку за «золото» - 416,9 (210,3+206,6)/

Одеські спортсмени є вихованцями Одеської обласної ДЮСШ стрільби.

ОСОБИСТИЙ ТУРНІР

В особистому турнірі Іван ТКАЛЕНКО досяг найвищого результату в кар’єрі у національних змаганнях серед дорослих, посівши 5-е місце. У першому турі кваліфікації він також став 5-м (618,0), у другому – 7-м (618,5). В особистому турнірі серед жінок одеські спортсменки (всього їх було шість) у фінал не потрапили

Влітку цього року Іван став 6-м на чемпіонаті України (618,4 – у кваліфікації). До речі, його особистий рекорд у вправі "ГП-6" дорівнює 621,6 очка.

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Наступного тижня Анна ІЛЬІНА і Іван ТКАЛЕНКО візьмуть участь на міжнародних змаганнях із пневматичної зброї «Відкритий калібр Польщі» в польському місті Білостоку, який відбудеться 25-30 листопада. Спортсмени змагатимуться за перемогу в особистій і змішаній категоріях.