Срібна призерка Олімпійських ігор одеська фехтувальниця Олена КРАВАЦЬКА (на фото: На олімпійському подіумі разом з Ольгою Харлан, Аліною Комащук та Оленою Вороніною) візьме участь у своїх перших змаганнях після дворічної перерви, пов’язаної з декретом.

5 грудня у складі збірної Одеської області вона побореться за перемогу на традиційному турнірі пам’яті Вадима Андрієвського, який проводиться у Львові з 1994 року. Останнього разу вона виходила на доріжку в офіційних турнірах у фіналі командного турніру Олімпіади в Ріо 13 серпня 2016 року.

Kravatska Rio 10

В турнірі у складі збірної області, крім Кравацької, фехтуватимуть перший номер української шаблі Андрій ЯГОДКА, а також Маргарита СМИРНОВА, Олександр ШЕВЧЕНКО, Іван ГАЙСИН та Даніель ЄРЬОМЕНКО. Всі вони візьмуть участь в особистих змаганнях у фехтуванні на шаблях.

Yagodka World 2018 site

«Ми націлюємося на призові місця і у змаганнях чоловіків, і серед жінок. Олена Кравацька серйозно готувалася до цього турніру», - відзначив головний тренер збірної Одеської області Олександр ВАСЮТІН.

«Що стосується наших молодих учасників турніру у Львові, то в цьому сезоні розраховуємо на участь в чемпіонатах світу та Європи Івана Гайсина, який йде на 3-му місці в кадетському рейтингу, та на Маргариту Смирнову, яка є першим номером юніорського рейтингу. А ось Даніеля Єрьоменка, який потенційно може бути в трійці кращих юніорів, останніми роками замучили травми, і йому треба виправляти своє становище. Сподіваємося це зробити на найближчих етапах юніорського Кубку світу в Польщі та Німеччині»,- повідомив наставник.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live