Одеські шаблісти Олена КРАВАЦЬКА та Андрій ЯГОДКА стали бронзовими призерами Всеукраїнського турніру найсильніших, який відбувся в Києві. Для срібної призерки Олімпійських ігор це перша медаль після повернення у великий спорт.

Цікаво, що в бою за вхід в призову трійку жіночих змагань зустрілися дві одеситки – Олена КРАВАЦЬКА та 19-річна Маргарита СМІРНОВА. У напруженому поєдинку верх взяла більш досвідчена фехтувальниця – 15:13. В бою за вихід у фінал Олена сперечалася з першим номером світового рейтингу Ольгою Харлан з Миколаєва. Упродовж поєдинку одеситка програвала 2:8, але потім нанесла сім ударів поспіль. У підсумку – 15:10 на користь Харлан, яка й стала переможницею змагань. А Маргарита СМІРНОВА посіла шосте місце.

Наступний старт Олени КРАВАЦЬКОЇ - етап Кубку світу в Нью-Йорку, якому передуватиме двотижневий збір на місці подій.

turnir Kiev 01 1

Перший номер національного рейтингу Андрій ЯГОДКА в бою за вихід у фінал програв Богдану Платонову з Миколаєва. Він лідирував 14:11, але поступився 14:15. У підсумку – третя сходинка п’єдесталу.

Достойне фехтування показав на турнірі одеський юніор Даніель ЄРЬОМЕНКО, який успішно виступив у груповому раунді та отримав четвертий номер посіву перед другим раундом. У плей-офф поступився більш сильному опоненту, посівши у підсумку 9-е місце.