Одеська спортсменка Анна ІЛЬІНА, яка є кандидатом на участь в Олімпійських іграх-2020, завоювала дві срібні нагороди на міжнародних змаганнях з кульової стрільбі, котрі відбулися в Люксембурзі. Вона піднялася на п’єдестал у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 м.

«СРІБНИЙ» ЛЮКСЕМБУРГ

Ilina Lux 2019На турнірі «RIAC 2019» Анна ІЛЬІНА (тренери – Костянтин ДЗЮБА, Ірина ВИНОГРАДОВА) кваліфікувалася у фінал з 4-м результатом 624,3 очка. У фінальній частині одеситка лідирувала з перевагою 0,3 очка перед останнім пострілом, але «контрольний» в десятку не влучив - 9,8. У Маріон Сметс із Голландії – 10,4. У підсумку Анна набрала 247,4 очка, суперниця – 247,7.

На турнірі «IBIS Cup» нашого майстра кульової стрільби від перемоги відділило лише 0,1 очка, але підсумковий результат на цьому турнірі був вище, ніж на попередньому – 249,5 очка. На 1-му місці Кьяра Леоне із Швейцарії – 249,6 очка. В кваліфікації одеситка показала 3-й результат – 625 очок.

Всього збірна України завоювала 10 медалей на цих змаганнях.

Це був останній старт в 2019-му році. Перший старт 2020-го – зимовий чемпіонат України, який відбудеться з 10 по 16 січня у Львові.

ОЛІМПІЙСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ

Нагадаємо, Анна ІЛЬІНА бореться за олімпійську ліцензію. В наступному році відбудуться два змагання, на яких визначатимуться володарі олімпійських ліцензій. Перший – у лютому, чемпіонат Європи у стрільбі з пневматичної зброї, другий – в травні, у чеському місті Пльзень, де відбудеться додатковий кваліфікаційний турнір.

Як ми повідомляли, у вересні на етапі Кубку світу в Ріо одеситка були близькою до завоювання олімпійської ліцензії, але не вистачило лише 0,9 очка (у підсумку – 4-е місце).

Ilina Lux 2019 4

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live