Одеська команда «Evolution» довела переможну серію у вищій лізі чемпіонату України з настільного тенісу до 26-ти матчів. У третьому турі, який проходив у Львові 14-17 лютого, одеситки здобули 7 перемог в 11-ти матчах, у іншої одеської команди «Інваспорт» - 5 вікторій (на фото: 1-й номер команди «Evolution» Наталія АЛЕКСЄЄНКО).

ПРОМІЖНІ ПІДСУМКИ

Після 3-го тура «Evolution» втратила лідерство, пропустивши на 1-е місце харківську «КДЮСШ-4». У харків’янок – 63 очки (30 перемог), одеситки знаходяться на 2-му місці – 62 (29), але, звісно, зберігають гарні шанси на вихід в Суперлігу. Таке право отримають дві перші команди за підсумками змагань. До речі, заключний, четвертий, тур запланований на травень в Одесі.

«EVOLUTION» У ЛЬВОВІ

У Львові у складі «Evolution», яка лідирувала після 2-го туру, маючи в активі 22 перемоги в 22-х матчах, виступали Наталія АЛЕКСЄЄНКО та Діана ЄВТОДІЙ. Відповідно, у парному розряді виступав дует в такому ж поєднанні. Відзначимо, команда була ослаблена відсутністю одного з лідерів команди Іоланти ЄВТОДІЙ, яка в ці ж терміни у складі юніорської збірної України у турнірі «ITTF Junior Circuit Premium», а також Анастасії МОСКАЛЮК, яка простудилася напередодні від’їзду.

Diana Evtodiy 3 1

Діана ЄВТОДІЙ допомогла команді «Evolution» зберегти шанси на вихід в Суперлігу

Втім, одеситки стартували з чотирьох перемог поспіль: над луцькою ДЮСШ-2 (4:2), «Інваспортом» (4:2), «Бонітою» (4:1), яка представляє два міста – Умань та Кропивницький, а також «КДЮСШ-1-ЛОШВСМ-2» із Сєвєродонецьку – 4:1. Зупинила переможну ходу одеситок дніпровська «Дніпрянка» (4:3). До заключного матчу тура з однаковою кількістю очок підійшли «Evolution» та харківська «КДЮСШ-4», які в очному поєдинку і визначили лідера чемпіонату України після 3-го туру. Харків’янки перемогли з рахунком 4:2 та вийшли на 1-е місце.

КОМЕНТАР ЗА ПІДСУМКАМИ ТУРУ

Наталія АЛЕКСЄЄНКО, 1-а ракетка команди «Evolution» (Одеса):

- Якщо б ми не поїхали на тур, нам би зарахували поразки у всіх зустрічах, і ми б розпрощалися з надіями на вихід в Суперлігу, а саме така ціль стоїть перед нами. Дякуємо Діані Євтодій, яка була викликана на тур в пожарному порядку, і допомогла одеській команді в критичній ситуації. Ми зробили все, що можливо в такому усіченому складі. Вигравши сім матчів, зберегли відмінні шанси на вихід в Суперлігу. Тим більше, що останній тур відбудеться в Одесі, де ми, сподіваюсь, зіграємо найсильнішим складом. Ми прагнемо вийти в Суперлігу з першого місця.

«ІНВАСПОРТ» У ЛЬВОВІ

Інша одеська команда «Інваспорт» у складі Ольги ЛЕЩЕНКО, Антоніни ХОДЗИНСЬКОЇ та Марини ЛИТОВЧЕНКО, перемогла в 3-му турі «Боніту» (4:1), «КДЮСШ-1-ЛОШВСМ-2» (4:0), львівську «ДЮСШ-1» (4:3), київську «ДЮСШ-3» (4:3) та луцьку «ДЮСШ-2» (4:1). П’ять вікторій в 11-ти матчах стали кращим результатом для цього колективу в окремому взятому турі в нинішньому чемпіонаті.

Кращий результат в особистих зустрічах показала Ольга ЛЕЩЕНКО, яка виграла 9 матчів з 15-ти.

«Інваспорт» йде на 11-му місці (30 очок – 8 перемог), хоча, слід врахувати, що перший тур цей колектив пропустив.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live