Одеська чоловіча команда «Evolution» здобула 9 перемог на 2-му етапі вищої ліги клубного чемпіонату України з настільного тенісу і тепер у фінальному турі сперечатиметься за путівку у Суперлігу.

ВИЩА ЛІГА

На 2-му етапі, який відбувся в Полтаві, «Evolution» (тренер – Олексій ДЕГТЯРЬОВ) у складі Валентина КОРОВИЧЕНКА, Сергія РЕТИНСЬКОГО, Геннадія ДОМБЕРГА та Гліба ЯКОВЛЕВА обіграли «Кремень» (Кременчук) – 4:2, «Київські блискавки» - 4:0, столичний «Адреналін» - 4:1, уманський «Тайфун» - 4:2, полтавський ПНТУ – 4:2, об’єднану команду ДЮСШ-3 (Київ) - ДЮСШ (Хмельницький) – 4:1, житомирський ЖДТУ – 4:0. Ще дві перемоги були нараховані одеситам за неявку суперників. Програли одесити харківському «Житлобуду-2» (2:4) та «Запорізькій скелі» (0:4), яка у підсумку і стала першою на 2-му етапі.

Одеська команда набрала 20 очок посіла 2-е місце, випередивши за додатковими показниками полтавчан.

Команда «EVOLUTION» розпочала нинішній сезон в першій лізі і, зайнявши за підсумком двох турів друге місце, завоювала право виступити у вищій лізі. Таке ж право отримав і «Житлобуд-2».

ЗА ВИХІД В СУПЕРЛІГУ

18-20 квітня в Запоріжжя відбудеться фінальний тур вищої ліги (12 учасників), за підсумками якого дві кращих команди отримають путівки в Суперлігу. Турнір пройде за олімпійською системою. Одеська команда завдяки успішному виступу на другому етапі буде посіяна у фінальному турі під високим другим місцем.

Таким чином, одеська команда може за один сезон iз першої ліги вийти в елітний дивізіон.

Нагадаємо, що жіноча команда «Evolution» йде на другому місті у вищій лізі і має відмінні шанси на вихід в Суперлігу. Заключний тур, нагадаємо, відбудеться в Одесі 23-26 квітня.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live