Одеська жіноча команда «Evolution» довела переможну серію у клубному чемпіонаті України з настільного тенісу у вищій лізі до 22-х матчів. У другому турі, як і в першому, одеситки здобули 11 перемог в 11-ти матчах.

Одеська команда, де компанію досвідченій Наталії АЛЕКСЄЄНКО складають 14-річна Іоланта ЄВТОДІЙ та 15-річна Анастасія МОСКАЛЮК, в Запоріжжі перемогла всіх своїх суперників з рахунком 4:0, за виключенням київської команди ДЮСШ-3, де був зафіксований результат 4:1. Парні зустрічі проводив дует у складі ЄВТОДІЙ та МОСКАЛЮК.

Таким чином, «Evolution» є одноосібним лідером вищої ліги

Odessa 2tour 02

Odessa 2tour 03

Ще одна одеська команда «Інваспорт», кольори якої захищають Ольга ЛЕЩЕНКО, Ірина ШИНКАРЬОВА і Антоніна ХОДЗИНСЬКА, перемогла в трьох матчах з 11-ти.

Відзначимо, що через те, що дві команди не явилися на другий тур, їх суперникам були присуджені технічні перемоги.

Крім одеських колективів, у вищій лізі грають дві команди сєверодонецької КДЮСШ-1-ЛОШВСМ, херсонські ХВУФК та «Аделаїда», львівська ДЮСШ-1, «Дніпрянка» (Дніпро), КДЮСШ-4 (Харьков), ДЮСШ-3, «Боніта» (Умань-Кропивницький) та ДЮСШ-2 (Луцьк).

Вища ліга – друга за рангом ліга в клубному чемпіонаті України

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live