14-річна одеситка Іоланта ЕВТОДИЙ стала бронзовим призером чемпіонату України з настільного тенісу серед молоді (U-21), який пройшов 20-23 листопада в Чернігові.

mixedОдеська тенісистка, яка тренується у Наталії АЛЄКСЄЄНКО, завоювала нагороду у змаганнях змішаних пар разом з 15-річним Андрієм Гребенюком з Прилук. В матчі за «бронзу» вони у напруженій боротьбі переграли дует чемпіонів в особистому турнірі у складі Олександри Цюпко та Антона Лімонова із Києва – 3:2.

На шляху у півфінал пара ЄВТОДІЙ/ Гребенюк обіграла послідовно два дуети, які представляли Дніпропетровську область – Барановський/ Гусєва (3:0) та Малов/ Кануннікова (3:1). В поєдинку за вихід у фінал вони поступилися в п’яти партіях парі Горбатенко (Дніпропетровськ)/ Шумакова (Харків) .

КЛУБНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

З 29 листопада по 2 грудня Іоланта ЄВТОДІЙ у складі команди «Evolution» бере участь у 2-му турі клубного чемпіонату України у вищій лізі. Після 1-го туру одеська команда, у складі якої також виступають Наталія АЛЄКСЄЄНКО, Анастасія МОСКАЛЮК та Діана ЄВТОДІЙ, йде на 1-му місці, маючи в активі 11 перемог в 11-ти матчах.

УСПІШНИЙ РІК

У жовтні Іоланта ЄВТОДІЙ стала чемпіонкою України серед кадетів 2004 року народження та молодше, вигравши 11 матчів з 11-ти, а навесні завоювала чотири медалі на чемпіонаті України серед кадетів 2002 р.н. Золоті медалі завойовані в особистому турнірі та в міксті – також з Андрієм Гребенюком. Крім того, вона стала срібною призеркою в парному розряді з Василисою Канунніковою з Дніпропетровщини та в командному турнірі у складі збірної Одеської області – разом Анастасією Москалюк та Поліною Сібагатуліною (обидві – Ізмаїл).

kadets 2004 2

У липні Іоланта взяла участь в юнацькому чемпіонаті Європи. У змаганнях серед кадетів (2003р.н та молодше) вона добилася таких результатів: в командному турнірі - 10-е місце, в індивідуальному турнірі вийшла в 1/16 фіналу (3-й раунд), в міксті – 1/32 (2-й раунд).