Спортсмени збірної Одеської області завоювали дві медалі в перший день юнацького чемпіонату України з плавання (юнаки – 2005-2006, дівчата – 2006-2007ррн.), який проходить у Львові (на фото: Призери змагань в естафеті з наставниками - зліва направо - тренер Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Тимофій БОЛДИРЕВ, Кирило ЗМІЄНКО, Максим ГАЛЬПЕРИН, Олексій ГРАБАРОВ, тренер Іван КРИЧКИН).

ПЕРШІ МЕДАЛІ

Срібну медаль в комбінованій естафеті 4х100 м завоювала збірна Одеської області у складі Олексія ГРАБАРОВА, Максима ГАЛЬПЕРІНА (обидва – СДЮСШОР «Динамо»», тренери – Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олена РОЩИНА), Кирила ЗМІЄНКА (СК «Академія спорту», тренер – Іван КРИЧКИН) та Тимофія БОЛДИРЕВА (СДЮСШОР «Динамо», тренер – Вадим ПЛЕКАНЕЦЬ, Олена РОЩИНА). В боротьбі за друге місце з одесити випередили на 0,84 секунди харків’ян: 4.31,62 проти 4.32,46

А трохи раніше Олексій ГРАБАРОВ, як і на грудневому чемпіонаті України, став бронзовим призером. Але слід зазначити, що він покращив свій результат майже на секунди 1.03,64 проти 1.04,58. Шосте місце в цьому виді посів Максим ГАЛЬПЕРІН (1.06,15)

В КРОЦІ ВІД П’ЄДЕСТАЛУ

Двічі в кроці від бронзової нагороди зупинилася вихованка СК «Форма» Катерина КАРАНІКОЛОВА (тренер – Ніна БАЖАНОВА): на 100 м на спині ії відділило від бронзи 0,41 секунди (1.12,78 проти 1.12,37), на «полтиннику» батерфляєм – 0,21 секунди (31,90 проти 31,69).

ДЕНЬ ДРУГИЙ

В другий день визначаться переможці та призери в двох змішаних естафетах 4х100 м вільним стилем та комбінованій, а також 200 м на спині, 50 м брасом, 200 м вільним стилем, 100 м батерфляєм та 400 м комплексом – і серед дівчат, і серед хлопців.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Під час чемпіонату України заплановані прямі трансляції. Також ви можете слідкувати за результатами на сайті Федерації плавання України.