Липень 2021 року став найбільш вірогідним терміном початку Олімпіади-2020 в Токіо, повідомило джерело в оргкомітеті Ігор. Про це повідомило Інтернет-видання kyodonews.

НОВА ДАТА

Спеціалізованій групі було доручено планувати перехід до 2021 року для проведення Олімпійських ігор у Токіо, які у вівторок стали першими в історії, які були відкладені. За первісним планом церемонія відкриття відбудеться 24 липня 2020 року. Аналогічні часові рамки на 2021 рік мали б перевагу зменшення кількості змін до існуючого організаційного плану.

Очікується, що Міжнародний олімпійський комітет, столичний уряд Токіо та місцевий організаційний комітет внесуть корективи в план робочої групи.

Останні Олімпійські ігри проходили на протязі 17 днів, церемонія відкриття в п’ятницю та завершення в третю неділю. З цих причин часовий проміжок з 23 липня по 8 серпня 2021 року став сильним кандидатом на проведення Ігор-2020.

За словами джерела, були висунуті різні часові рамки. Хоча весняна Олімпіада дозволить уникнути проблем, спричинених надзвичайною спекою та вологістю в Токіо влітку, велика зміна дати проведення змусить більше переробити логістичні плани.

Проведення заходу пізніше, ніж раніше, дозволило б отримати більше похибок і надасть пандемію коронавірусу більше часу для запуску курсу.

Оскільки Олімпіада вплине на спортивні календарі по всьому світу, збереження поточного часового періоду може призвести до менших збоїв за кордоном.

Раніше в цей день президент оргкомітету з Олімпіади та Паралімпіади в Токіо Йошіро Морі заявив, що, швидше за все, все вирішиться на початку літа.

ПЕЧАЛЬНИЙ РЕКОРД

Між тим, щонайменше 68 нових коронавірусних інфекцій було підтверджено в Токіо в неділю. "Це найбільший щоденний приріст", - заявив столичний урядовий чиновник.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами english.kyodonews.net

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live