Веслувальники Одеської області завоювали 10 медалей на чемпіонаті України серед молоді та юніорів, який відбувся в Дніпрі. Сім нагород в активі спортсменів южненського ФСК «Хімік» (на фото: Чемпіони України Микола ОЧКУР/ Юрій ГАЛКІН).

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

В перший день чемпіонату України, переможці якого, згідно системі відбору, відправляться на чемпіонаті Європи, в скарбничці збірної Одеській області одна медаль. Рахунок нагородам відкрив одеський байдарочник Вадим БОЙЧУК, який у складі четвірки завоював «бронзу» медаль на дистанції 500 м.

ДЕНЬ ДРУГИЙ

Першу та єдину золоту медаль, а точніше дві, для веслувальників Одеського регіону на цих змаганнях завоював дует веслувальників южненського ФСК «Хімік» Микола ОЧКУР/ Юрій ГАЛКІН, який виграли на фініші дистанції 1000 м одну секунду у своїх конкурентів. Щоправда, результат (3.35,46) поки не є конкурентоспроможним на міжнародній арені, але є майже п’ятдесят днів до липневого чемпіонату Європи серед молоді та юніорів, щоб його покращити.

В іншому олімпійському виді – «каное-двійці, 1000» - боровся за перемогу Данило ХАРЕЧКО (на фото зліва) в парі з Тарасом Мазовським зі Львову, але у підсумку став третім.

«Бронза» в скарбничку Одесчини поклав в цей день ще один южненський каноїст Євген СЛАВІНСЬКИЙ, який фінішував 3-м на дистанції 500 м, відставши на 4 секунди від чемпіону.

UkrChamp U23 jun 01

ДЕНЬ ТРЕТІЙ

В третій день у веслувальників Одеської області одна «бронза» Данили ХАРЕЧКА. У двійці з Тарасом Мазовським на дистанції 500 м він був дуже близьким до перемоги – лише 0,32 секунди відділило їх до першого місця, а разом з цим до путівки на молодіжне Євро.

В цей же день ще одну «бронзу» завоював Євген СЛАВІНСЬКИЙ – на дистанції імені Юрія ЧЕБАНА (200 м). Втім, до перемоги він був далеко.

UkrChamp U23 jun 02

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

В заключний день змагань свою другу нагороду на чемпіонаті завоював Вадим БОЙЧУК – знову «бронза». В цьому ж виді – «байдарка-четвірка, 200 м» срібним призером у змаганнях серед молоді став одеський веслувальник Олександр КАЛЬМУС (на фото: другий справа), а южненка Ірина КЛЮЄВА (на фото: перша справа) – завоювала бронзову медаль.

UkrChamp U23 jun 04

UkrChamp U23 jun 06

UkrChamp U23 jun 03

ПІДСУМКИ

Таким чином, веслувальники Одеської області завоювали на цих змаганнях 2 золоті, 1 срібну та 7 бронзових медалей. По дві медалі – обидві бронзові – завоювали Данила ХАРЕЧКО, Євген СЛАВІНСЬКИЙ та Вадим БОЙЧУК. Головний підсумок - Микола ОЧКУР та Юрій ГАЛКІН відібралися на молодіжний чемпіонат Європи