Спортсменка із Чорноморська Анастасія ЛИСЕНКО стала переможницею чемпіонату України з важкої атлетики, який відбувся в Городку Хмельницької області. При цьому вихованка Юрія КУЧІНОВА встановила три національні рекорди – у ривку, поштовху та за сумою вправ.

В ривку Анастасія ЛИСЕНКО (категорія "+87 кг") показала результат 124 кг, у поштовху – 156 кг, а за сумою - 280 кг. Таким чином, підвищила свої ж рекорди, які були встановлені у лютому на Кубку України, на 4, 6 та 10 кг відповідно

Вже в першому підході в ривку вона повторила свій рекорд, а в другому – підняла його планку на нову висоту. В третій спробі Анастасія ЛИСЕНКО пішла на вагу 127 кг, але свіжоспечений рекорд встояв.

В поштовху спортсменка із Чорноморська відразу зафіксувала 147 кг, гарантувавши собі загальну перемогу, а вже в другій спробі встановила новий рекорд України в цій справі – 152 кг. В третій спробі ще один рекорд – 156 кг. Точніше два, ще й в сумі двоборства – 280 кг.

Відзначимо, що на чемпіонаті України Анастасія ЛИСЕНКО була єдиною представницею Одеської області.

Lysenkos UkrChamp 02

Lysenkos UkrChamp 03

Важка атлетика. Чемпіонат України. Городок (Хмельницька область)

Вагова категорія "+87 кг"

1. Анастасія ЛИСЕНКО (Одеська область) - 280 кг (124+156)

2. Ганна Макарова (Херсонська область) – 198 кг (85+113)

3. Анастасія Власенко (Харківська область) – 196 кг (85+111)

Важка атлетика. Чемпіонат України. Анастасія ЛИСЕНКО - три національні рекорди. ВІДЕО

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Фотоfacebook.com/uwf.net.ua

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live