Під час засідання виконкому НОК України був затверджений поіменний склад збірної України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020. Згідно з ним Одеську область представляють не 8 спортсменів, які завоювали ліцензії, а сім.

ВАГОМА ПРИЧИНА

У складі олімпійської збірної України відсутня важкоатлетка Анастасія ЛИСЕНКО, яка завоювала право участі в Іграх ще в листопаді 2019 року.

Як повідомив пресслужбі НОК України в Одеській області старший тренер збірної України і особистий тренер спортсменки Юрій КУЧІНОВ, Анастасія відсутня через медичні причини: «Лікарі не допустили ії до Ігор через наслідки коронавірусу».

Наставник відзначив, що його подопічна включена до складу збірної як запасна, а остаточнe рішення щодо ії участі буде прийняте 15 липня.

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ В ТОКІО-2020

Таким чином, станом на 7 липня, участь в Олімпійських іграх-2020 візьмуть сім спортсменів Одеської області: Ірина МАЛОВІЧКО (стендова стрільба), Анжеліка ТЕРЛЮГА, Аніта СЕРЬОГІНА (обидві - карате), Анастасія ТОДОРОВА (веслування), Василь МИХАЙЛОВ (вільна боротьба), Даяна ЯСТРЕМСЬКА (теніс) і Цотне РОГАВА (бокс).

Нагадаємо, що Олімпійські ігри пройдуть в Токіо з 23 липня по 8 серпня.

УКРАЇНА В ТОКІО-2020

Україну на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25-ти видах спорту (30-ти дисциплінах).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live