Команда одеської обласної ДЮСШ стала переможцем чемпіонату України (U-15), інша одеська команда - «Анатра» стала срібним призером. Про це повідомила пресслужба ФРОО.

Після першого туру на вершині турнірної таблиці знаходилися дві одеські команди - ОДЮСШ і «Анатра», що займали 1-е і 2-е місце відповідно, і після поєдинків, які пройшли напередодні в Ірпені, ситуація в таблиці не змінилася.

Так, ОДЮСШ (тренер – Роман КУЛАКІВСЬКИЙ) стала чемпіоном країни зі стовідсотковим показником - сім перемог в семи іграх із загальним рахунком 223-12. У другому турі одесити з однаковим результатом - 19:0 - обіграли збірну Хмельницької області і земляків з «Анатра», а також перемогли «Гарт» (Дмитрівка) - 18:7.

«Анатра» ж виграла шість ігор з семи. В Ірпені підопічні Володимира КАЛИНСЬКОГО і Тетяни КУЛАКОВОЇ «всуху» обіграли збірну Харківської області (62:0), збірну Хмельницької області (17:0) і «Київ-Дарницю» (40:0), поступившись тільки землякам з ОДЮСШ.

rugby odessa U15 03

Таким чином, на рахунку свіжоспеченого чемпіона України 33 очки, у віце-чемпіона «Анатра» - 29 пунктів, бронзовим призером став дмитровський «Гарт» (25).