Більше 130-ти спортсменів взяли участь у Дні відкритих дверей, який традиційно відбувся в одеському басейні «Динамо» напередодні старту сезону. На водні доріжки вийшли і новачки, і провідні плавці школи.

НОВАЧКИ ТА ЛІДЕРИ

День відкритих дверей став справжнім святом, особливо для дітлахів, які роблять свої перші гребки у плаванні. Разом з ними стартували провідні плавці динамівської СДЮШОР, які в цьому році представили школу на міжнародних змаганнях (всіх тренує Олександра КУРБАНОВА). Нагадаємо, що Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ став чемпіоном Європи серед юніорів, Вадим НАУМЕНКО достойно виступив на юнацькому олімпійському фестивалі (4-е місце в трьох видах програми), а Анастасія ХОМІНА –– дебютувала на юніорському чемпіонаті світу (як і Трояновський).

Всі спортсмени змагалися на дистанції на 50 м, а наймолодші – новачки – здолали 25 м.

dinamo 08

dinamo 10

НАГОРОДИ КРАЩИМ

За підсумками сезону кращі спортсмени школи, про яких розповіли трохи вище, отримали цінні подарунки від Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України (1-й заст. голови – Ольга ЧЕРКАСОВА). А спортсмени школи, які успішно виступили на юнацьких чемпіонатах України сезону-2018/19 та виконали нормативи «кандидата в майстри спорту України» - Олексій ГРАБАРОВ, Марія ЗГУРСЬКА та Іванна СКИДАН – отримали відповідні посвідчення.

Офіційне відкриття басейну після капітального ремонту планується 10 жовтня.

dinamo 06

dinamo 05

dinamo 14

НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ

Першим стартом для провідних плавців «Динамо» стане Кубок України в 50-метровому басейні, який відбудеться 7-9 листопада в Броварах. Для юнаків старт сезону запланований у грудні - на чемпіонаті України в Харкові.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live