25 травня у Парку перемоги відбудеться наймасовіша спортивна подія в нашому місті - Олімпійський день, який проводиться щорічно з нагоди створення Міжнародного олімпійського комітету.

ГОЛОВНА ПОДІЯ

Центральною локацією святкування Олімпійського дня в Одеській області стане Парк Перемоги, де відбудеться головна подія свята – масовий пробіг, в якому може взяти участь кожен бажаючий. Так, в минулому році у пробігу взяли участь більше 610 чоловік, наймолодшому з яких було чотири роки, найстаршому - шістдесят три.

Залежно від вікової групи учасникам буде запропоновано подолати від п'ятдесяти до п'ятисот метрів. Кращі - чемпіони і призери - отримають призи від відділення НОК України в Одеській області, а всі спортсмени – сертифікати учасника Олімпійського дня.

Крім того, пробіги, присвячені цій знаменній події, відбудуться у всіх районах нашого регіону.

Відзначимо той факт, що щорічно Олімпійський день, який присвячено дню створення Міжнародного Олімпійського комітету, відзначають майже у 200 країнах світу. Україна долучилася до святкувань у 2005-му. У 2019-му святкування Олімпійського дня приурочене до 125-річного ювілею створення МОК.

Olympicday 207

Olympicday 215

ЗІРКОВА КОМПАНІЯ

Традиційно в олімпійському дні візьмуть участь зірки одеського спорту різних років: олімпійські чемпіони Віктор МИХАЛЬЧУК, Яків ЖЕЛЕЗНЯК, Микола АВІЛОВ, Олена СОКОЛОВСЬКА, Микола МІЛЬЧЕВ, срібні призерки Олімпійських ігор Наталія БУРДЕЙНА та Олена КРАВАЦЬКА, чемпіони та призери чемпіонату Європи Аніта СЕРЬОГІНА, Олександр ГОРДІЄНКО, інші відомі спортсмени.

Крім того, серед учасників олімпійського свята керівники одеських вишів, фізкультурно-спортивних товариств та організацій.

Olympicday 192

СВЯТКОВЕ ВІДКРИТТЯ

Святкову атмосферу ви зможете відчути вже на відкритті, де візьмуть участь і відомі танцювальні колективи міста, і представники найрізноманітніших видів спорту – у-шу, карате, черлідінгу та інших.

Olympicday 134

Olympicday 180

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОБІГ. ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Реєстрація учасників пробігу розпочнеться о 9.00, безпосередньо на місті подій – у Парку Перемоги навпроти Палацу спорту. Урочиста церемонія відкриття – о 10.00, а вже після неї – об 11.00 розпочнуться забіги, де, повторимо, може взяти участь кожен бажаючий!

Olympicday 023

Olympicday 060

Olympicday 251

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live