Міжнародна федерація стрільби оприлюднила новий графік відбору на Олімпійські ігри, в якому беруть участь спортсмени Одеської області (на фото: Претендент на участь в Олімпійських іграх-2020 - одеська спортсменка Анна ІЛЬІНА).

ОЛІМПІЙСЬКА КВАЛІФІКАЦІЯ

Згідно новому календарю у одеської майстрині кульової стрільби Анни ІЛЬІНОЇ (тренери – Костянтин ДЗЮБА, Ірина ВИНОГРАДОВА), боротиметься за олімпійські ліцензії у двох змаганнях. Перше – це чемпіонат Європи у стрільбі з пневматичної зброї, який запланований 23 лютого – 8 березня у фінському місті Лог'я. В цьому турнірі одеситка сперечатиметься за одну з двох ліцензій у стрільбі з пневматичної гвинтівки. На чемпіонат Європи зі стрільбі в хорватському місті Осієк (23 травня – 6 червня) одеські спортсмени матимуть шанси на ліцензії в двох видах програми: у кульовій стрільбі – Анна ІЛЬІНА (стрільбі з малокаліберної гвинтівки, з 3-х положень, 1 ліцензія), у стендовій стрільбі – олімпійський чемпіон 2000 року Микола МІЛЬЧЕВ (2 ліцензії).

Milchev Rio 2016 04

СИСТЕМА ВІДБОРУ

Крім двох ліцензійних змагань, у березні-квітні 2021-го заплановані два етапи Кубку світу (один – в кульовій стрільбі, другий – в стендовій), де спортсмени боротимуться за залікові бали в світовий рейтинг, за підсумком якого будуть розподілені по одній ліцензії у кожному з видів (всього – 12), крім міксту в кульовій стрільбі. Ще до дві ліцензії в цих видах розподілить спеціальна комісія Міжнародний олімпійський комітет.

ОЛІМПІЙСЬКІ ЛІЦЕНЗІЇЇ

Станом на 31 травня спортсмени Одеської області завоювали три олімпійські ліцензії: Ірина МАЛОВІЧКО (стендова стрільба), Анастасія ЛИСЕНКО (важка атлетика) та Анжеліка ТЕРЛЮГА (карате).

Нагадаємо, що в березні Олімпійські ігри-2020 були перенесені на 2021-й рік (зі збереженням назви), а олімпійський відбір у всіх видах спорту призупинений – через пандемію коронавірусу.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live