Важкоатлетка із Чорноморська Анастасія ЛИСЕНКО завоювала другу олімпійську ліцензію для Одеської області. Це стало відомо після ії перемоги на міжнародному турнірі в турецькому Гізіантепі.

ТУРЕЦЬКА ПЕРЕМОГА

На турнірі пам’яті 3-разового олімпійського чемпіона Наіма Сулейманоглу Анастасія ЛИСЕНКО (тренер - Юрій КУЧІНОВ) у ваговій категорії «+87 кг» підняла у сумі 270 кг (ривок - 121, поштовх – 149), ставши першою у всіх трьох вправах.

Lysenko medals tur

Згідно правил відбору до ОІ Анастасія ЛИСЕНКО виконала всі шість обов’язкових ліцензійних старти і завершила відбір на головні змагання 4-річчя на 7-му місці в рейтингу. Про це повідомила пресслужба Федерації важкої атлетики України. Олімпіада в Токіо стане другою в кар’єрі Анастасії.

Також, зазначимо, що динамівка із Чорноморська зайняла третє місце за системою Сінклера серед усіх спортсменок турніру та отримала грошовий приз в розмірі 1500 доларів США (на нижньому фото).

УСПІХИ 2019-го

В цьому році спортсменка із Чорноморська встановила по три національних рекорди на трьох стартах: на Кубку України в лютому, на чемпіонаті України в липні та на чемпіонаті світу у вересні, де вона показали найкращий результат в кар’єрі, ставши п’ятою (ривок – 129, поштовх – 157, сума – 286 кг). Крім того, в 2019-му Анастасія завоювала три срібні медалі чемпіонату Європи.

ОЛІМПІЙСЬКІ ЛІЦЕНЗІЇ

Першу олімпійську ліцензію на Ігри-2020 завоювала для Одеської області майстер стендової стрільби Ірина МАЛОВІЧКО, ставши у вересні 5-ю на чемпіонаті Європи. Остаточно одеське представництво в Токіо-2020 визначиться у червні 2020-го.

Lysenko medals tur 3

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live